Wszystkie nowości LEGO:

----
Filtruj:
Znaleziono: 72 produkty

W tej kategorii czekają na Ciebie wyłącznie nowości LEGO – zarówno zestawy klocków, jak i komplety figurek czy modne ostatnio gadżety – na przykład bransoletki LEGO DOTS i dodatki do nich (LEGO DOTS to niepowtarzalna biżuteria z potworkami, którą dziecko może samodzielnie tworzyć i dekorować).

Spośród zestawów LEGO z kategorii nowości warto wymienić:

Najnowsze zestawy LEGO z 2021 trafiają więc w gusta bardzo różnych odbiorców – zarówno kilkuletnich dzieci, jak i dorosłych fanów LEGO. Koniecznie odwiedź tę kategorię, gdy będziesz poszukiwać prezentu w 2021 roku – celując w nowości LEGO, znacznie zmniejszasz prawdopodobieństwo tego, że wręczysz w upominku zestaw, który znajduje się już w kolekcji obdarowanego.

Kategoria z nowościami LEGO z 2021 roku nie wyczerpuje całej oferty klocków na smyk.com. Jeszcze więcej zestawów znajdziesz w kategoriach LEGO, LEGO DUPLO, LEGO City i innych kategoriach poświęconych poszczególnym rodzajom kultowych klocków.

Warto śledzić jednak nowości LEGO, aby być na bieżąco z tym, co proponuje nam LEGO. W 2021 roku do sprzedaży na pewno trafi wiele świetnych zestawów. Będą one na Ciebie czekać w tej kategorii – stale aktualizujemy ją o nowości LEGO, jakie pojawiają się w naszej ofercie.

Nowości LEGO z 2021 roku szukaj też w naszych sklepach stacjonarnych. Jeżeli nie masz pewności, które zestawy dopiero co się ukazały, zapytaj o to sprzedawcę.

Obsługa klienta

Formularz kontaktowy

+48 22 448 00 00

Czynne:

pon.-pt.: 08:00-21:00

sob.:      09:00-21:00

ndz.:      10:00-18:00