Nowości LEGO

Znaleziono: 71 produktów

W tej kategorii czekają na Ciebie wyłącznie nowości LEGO – zarówno zestawy klocków, jak i komplety figurek czy modne ostatnio gadżety – na przykład bransoletki LEGO DOTS i dodatki do nich (LEGO DOTS to niepowtarzalna biżuteria i gadżety, które dziecko może samodzielnie tworzyć i dekorować).

Spośród zestawów LEGO z kategorii nowości warto wymienić:

  • LEGO DUPLO – nowości nie omijają najmłodszych użytkowników LEGO. Cały czas powstają tworzone z myślą o nich zestawy – najnowsze zawsze trafiają do tej kategorii. Tym razem wesołe zwierzątka zapraszają do wspólnej kąpieli.
  • LEGO Friends – ulubiona seria dziewczynek. Razem z przyjaciółkami z Heartlake mogą zrobić zakupy na straganie z jedzeniem lub skonstruować kolorowe budynki z głównej ulicy.
  • LEGO Ninjago – firma regularnie wypuszcza coraz to nowe zestawy z różnymi bohaterami serialu – to świetny prezent dla fanów sagi.
  • LEGO City – ulubieni bohaterowie dzieci ruszają na pomoc mieszkańcom miasta. Nowe zestawy zapraszają do kreowania własnych scenariuszy przygód dzielnych strażaków lub policjantów.
  • LEGO Marvel – wśród propozycji z bohaterami filmów Marvela tym razem pojawiły się zestawy z ulubionego serialu maluchów - "Spidey i super-kumple". Do wyboru mamy ciekawe pojazdy lub kryjówkę Spider-Mana.
  • LEGO DOTS – zestawy dla amatorów kreatywnej zabawy. Wśród nowości znajdziecie kolorowe bransoletki i mnóstwo płytek do ozdabiania bransoletek.

Najnowsze zestawy LEGO z 2022 trafiają więc w gusta bardzo różnych odbiorców – zarówno kilkuletnich dzieci, jak i dorosłych fanów LEGO. Koniecznie odwiedź tę kategorię, gdy będziesz poszukiwać prezentu w 2022 roku – celując w nowości LEGO, znacznie zmniejszasz prawdopodobieństwo tego, że wręczysz w upominku zestaw, który znajduje się już w kolekcji obdarowanego.

Kategoria z nowościami LEGO z 2022 roku nie wyczerpuje całej oferty klocków na smyk.com. Jeszcze więcej zestawów znajdziesz w kategoriach LEGO, LEGO DUPLO, LEGO City i innych kategoriach poświęconych poszczególnym rodzajom kultowych klocków.

Warto śledzić jednak nowości LEGO, aby być na bieżąco z tym, co proponuje nam LEGO. W 2022 roku do sprzedaży na pewno trafi wiele świetnych zestawów. Będą one na Ciebie czekać w tej kategorii – stale aktualizujemy ją o nowości LEGO, jakie pojawiają się w naszej ofercie.

Nowości LEGO z 2022 roku szukaj też w naszych sklepach stacjonarnych. Jeżeli nie masz pewności, które zestawy dopiero co się ukazały, zapytaj o to sprzedawcę.