Tum Tum, Weany, Miś, kubek z rurką

Inne z tej kategorii

b.box, Junior, butelka ze słomką, Spearmint, 380 ml

b.box

b.box, Junior, butelka ze słomką, Spearmint, 380 ml

59,99
Dodaj do koszyka
b.box, słomki zapasowe i szczoteczka do bidonu b.box, 2 szt.

b.box

b.box, słomki zapasowe i szczoteczka do bidonu b.box, 2 szt.

35,49
Dodaj do koszyka
Lovi, Genius, kubek treningowy, ultramarine, 150 ml

Lovi

Lovi, Genius, kubek treningowy, ultramarine, 150 ml

32,49
Dodaj do koszyka
Lovi, Genius, kubek treningowy, nude, 150 ml

Lovi

Lovi, Genius, kubek treningowy, nude, 150 ml

31,99
Dodaj do koszyka
Lovi, Genius, kubek treningowy, pistachio, 150 ml

Lovi

Lovi, Genius, kubek treningowy, pistachio, 150 ml

31,99
Dodaj do koszyka
b.box, Junior, butelka ze słomką, Blush Crush, 380 ml

b.box

b.box, Junior, butelka ze słomką, Blush Crush, 380 ml

59,99
Dodaj do koszyka
b.box, bidon ze słomką, Kwiat Wiśni, 240 ml

b.box

b.box, bidon ze słomką, Kwiat Wiśni, 240 ml

59,99
Dodaj do koszyka
b.box, Junior, butelka ze słomką, Chill Out, 380 ml

b.box

b.box, Junior, butelka ze słomką, Chill Out, 380 ml

59,99
Dodaj do koszyka
b.box, ustniki zapasowe do butelki tritanowej, 2 szt.

b.box

b.box, ustniki zapasowe do butelki tritanowej, 2 szt.

37,99
Dodaj do koszyka

Recenzje

3.9/5

na podstawie 7 ocen

5
4
4
1
3
0
2
1
1
1
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 30.10.2022
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo fajny kubek, poręczny i przykuwa uwagę dziecka. Faktycznie zaraz po napełnieniu, woda wycieka z rurki, ale wystarczy poobracać parę razy i już nie leci. Wężyk w środku mógłby być ciut krótszy, bo nieraz nie chce opaść po przechyleniu kubka, przez co nie pobiera wody. Ale ogólnie polecam :)
Recenzja dodana 20.09.2021
(0) (0)
Zgłoś
Kubek sam w sobie jest całkiem przyjemny w obyciu. Jest lekki, dziecko od 6 mz nie ma problemu z chwytaniem go i piciem. Jednakże często po otwarciu woda wylewa się ze słomki. Dodatkowo słomki są wykonane z 3 elementów, które po pierwszym myciu w zmywarce się rozwarstwily. Z 3 słomek została mi tylko jedna, która muszę myć ręcznie z wyżej wymienionego powodu. Raczej nie jestem zadowolona z zakupu, głównie ze względu na te marnie wykonane słomki...
Recenzja dodana 29.04.2021
(0) (0)
Zgłoś
kubek niezniszczalny, używany ponad rok, rzucany milion razy o podłogę itd - jest cały. nie przecieka.
Recenzja dodana 13.03.2021
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo fajny kubeczek, synek zachwycony nim od pierwszego użycia, od razu zrozumiał jak się z niego pije (ma 7 miesięcy ale myślę że młodsze dziecko też sobie poradzi :)). Lekki, z obciążnikiem przy rurce, przeźroczysty z podziałką, uchwyty w sam raz dla małej rączki, nie przecieka no i fajny kształt misia :) same plusy :) na minus to jego cena ale za tyle zalet warto, polecam 👍
Recenzja dodana 07.02.2021
(1) (0)
Zgłoś
Ulubiony kubek synka, żadnego innego nie chce. Mając pół roku nauczył się z niego pić przez rurkę i używa do tej pory, gdy jest poza domem, a ma już 2 lata. Nie przecieka. Wymieniamy jednak co pół roku, ponieważ plastik w niektórych miejscach się zdziera, np. na uszkach misia.
Recenzja dodana 29.11.2020
(1) (0)
Zgłoś
Kubek używany już rok, w pełni spełnia swoją rolę, bardzo dobra jakość produktu. Syn bardzo chętnie z niego korzysta :)
Recenzja dodana 17.07.2020
(0) (3)
Zgłoś
Produkt bardzo złej jakości, przecieka ;/spośród bidonów z innych firm, ten oceniam najgorzej. po bardzo krótkim czasie poszedł do kosza. B.Box wygrywa z innymi.