Tommee tippee, First Steps, pierwszy kubek z uchwytami, fioletowy, 4m+, 150 ml

Inne z tej kategorii

b.box, Junior, butelka ze słomką, Spearmint, 380 ml

b.box

b.box, Junior, butelka ze słomką, Spearmint, 380 ml

59,99
Dodaj do koszyka
b.box, słomki zapasowe i szczoteczka do bidonu b.box, 2 szt.

b.box

b.box, słomki zapasowe i szczoteczka do bidonu b.box, 2 szt.

34,99
Dodaj do koszyka
b.box, bidon ze słomką, Kwiat Wiśni, 240 ml

b.box

b.box, bidon ze słomką, Kwiat Wiśni, 240 ml

59,99
Dodaj do koszyka
Lovi, Genius, kubek treningowy, ultramarine, 150 ml

Lovi

Lovi, Genius, kubek treningowy, ultramarine, 150 ml

32,49
Dodaj do koszyka
Lovi, Genius, kubek treningowy, nude, 150 ml

Lovi

Lovi, Genius, kubek treningowy, nude, 150 ml

31,99
Dodaj do koszyka
b.box, Junior, butelka ze słomką, Blush Crush, 380 ml

b.box

b.box, Junior, butelka ze słomką, Blush Crush, 380 ml

59,99
Dodaj do koszyka
Lovi, Genius, kubek treningowy, pistachio, 150 ml

Lovi

Lovi, Genius, kubek treningowy, pistachio, 150 ml

31,99
Dodaj do koszyka
b.box, ustniki zapasowe do butelki tritanowej, 2 szt.

b.box

b.box, ustniki zapasowe do butelki tritanowej, 2 szt.

37,99
Dodaj do koszyka

Recenzje

3.8/5

na podstawie 3 ocen

5
1
4
1
3
0
2
1
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 03.04.2020
(0) (1)
Zgłoś
Nie polecam tego kubeczka dla zabkujacego dziecka mój synek kilka razy uraził sobie dziąsła i ząbki przez plastik na powierzchni dziubka od tej pory nie używamy już tego kubeczka
Recenzja dodana 17.06.2019
(0) (0)
Zgłoś
Firma Tommee Tippee ma rewelacyjne produkty pod każdym względem jednak uważam, że ten kubek jest zdecydowanie dla dziecka, które ma skończone 6 miesięcy. Kubek nie posiada smoczka tylko plastikowy ustnik co utrudnia dziecku, które ma 4 miesiące by się na pić przez co denerwuje się. Grafika jak nigdy nie zawodzi o raz jakość. Spadł nam wielokrotnie i nic mu się nie stało wytrzymały. Polecam
Recenzja dodana 12.06.2017
(1) (0)
Zgłoś
Dobre wykonanie, córcia bardzo lubi z niego pić. Wytrzymały, kilka razy już upadł i narazie nic się nie wydarzyło.