Sphero, Star Wars, R2-D2, zabawka interaktywna sterowana smartfonem lub tabletem

Indeks: 6278318

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Magia Gwiezdnych Wojen trwa niezmiennie od lat. Teraz, dzięki najnowszym technologiom, możesz mieć swojego własnego R2-D2, legendarnego bohatera sagi Gwiezdne Wojny. Kultowy droid R2-D2™ to droid astromechaniczny, którego historia rozpoczęła się dawno, dawno temu, w odległej galaktyce. Kontroluj go smartfonem lub tabletem, oglądaj z nim filmy z sagi Gwiezdne Wojny, Odkrywaj holograficzne symulacje i nie tylko…

Dzięki aplikacji możesz kierować R2-D2, wysunąć lub schować jego trzecią nogę, a nawet sprawić, że zacznie kołysać się na swoich gąsienicach. R2-D2 to droid doświadczony w naprawianiu statków kosmicznych i asystowaniu pilotom myśliwców, który będzie Ci towarzyszył w fascynującej podróży przez galaktykę.

Może wchodzić w interakcje z innymi droidami Sphero obsługującymi tę samą aplikację - obserwując, jak się ze sobą komunikują, przeniesiesz się prosto do świata Jedi! Seans filmowy nie z tej galaktyki. Oglądaj ulubione części sagi w towarzystwie reagującego na wszystko droidów.

Będące jego znakiem rozpoznawczym diody LED z przodu i z tyłu są w pełni funkcjonalne, a wbudowany głośnik umożliwia mu wydawanie charakterystycznych dźwięków.

Szczegóły produktu:

  • zasięg: 30 m
  • maksymalny czas działania: 60 min
  • wymiary: 108x108x170 mm
  • waga: 370 g

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu