Smoby, Kraina lodu, jeździk, niebieski

Recenzje

1/5

na podstawie 1 ocen

5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 10.08.2025
(0) (0)
Zgłoś
Potwierdzony zakup
Tragedia... Sprzedali nam niekompletny zestaw w sklepie pani powiedziała że jest przeceniony ze względu na pognieciony karton a w domu okazało się że brakuje w opakowaniu sporo rzeczy.. Jak mąż pojechał oddać to nawet nie ukrywała że wie że brakuje części i zwrócili pieniążki... Po prostu szukali jelenia który kupi i nie będzie chciało mu się zwracać... Pozostaje spory niesmak...