Smiki, Ośmiornica, grzechotka

Recenzje

3.5/5

na podstawie 2 ocen

5
1
4
0
3
0
2
1
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 22.07.2021
(0) (0)
Zgłoś
Gdy zobaczyłam ośmiornicę, pomyślałam sobie "ale okropnie brzydka zabawka". Ale po wcześniejszych doświadczeniach, że moje dziecko ma inny gust, rozpakowałam i zostawiłam. Okazało się, że dziecko jest nią niezbyt zainteresowane. Przede wszystkim zabawka ma brzydkie kolory. Po drugie, NIE GRZECHOCZE. Naciskając od góry piszczy. Nogi ośmiornicy mają tylko jeden stopień regulacji, myślałam, że będą wyginać się dowolnie w górę i w dół. Słaby produkt, na dodatek online na promocji kupiony drożej niż na nadrukowanej na opakowaniu cenie 9.99. Nie polecam niestety.
Recenzja dodana 20.04.2021
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo śliczna. Dziecko lubię grać ośmiornicą. Jaskrawy kolor ma. polecam wszystkim.