Smiki, kocyk niemowlęcy, leniwce, miętowo-biały, 76x102 cm

Inne z tej kategorii

BabyOno, kocyk bambusowy, szałwiowy, 75-100 cm

BabyOno

BabyOno, kocyk bambusowy, szałwiowy, 75x100 cm

61,99
Dodaj do koszyka
BabyOno, kocyk bambusowy, beżowy, 75-100 cm

BabyOno

BabyOno, kocyk bambusowy, beżowy, 75x100 cm

61,99
Dodaj do koszyka

Recenzje

5/5

na podstawie 7 ocen

5
7
4
0
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 17.07.2021
(0) (0)
Zgłoś
Kocyk spełnił oczekiwania. Polecam Fajny materiał i cieplutki
Recenzja dodana 10.02.2021
(0) (0)
Zgłoś
Kocyk ładny, gruby i nie niszczy się za bardzo w praniu, baranek lekko się bryli ale wraca do pierwotnej formy po chwili użytkowania
Recenzja dodana 09.11.2020
(0) (0)
Zgłoś
Cudowny kocyk cieplutki i śliczny , bardzo dobra jakość i cena . Nic się z nim nie dzieje po praniu , synowi służy jako kołderka . Bardzo polecam .
Recenzja dodana 07.11.2020
(0) (0)
Zgłoś
kocyk ciepły idealny na zimę bardzo delikatny i milutki z obu stron. cena dobra, kolorystyka taka jak na zdjęciach. polecam
Recenzja dodana 12.04.2020
(0) (0)
Zgłoś
Kocyk jest ładny, mieciutk. Dodatkowy atut to atrakcyjna cena. Ogólnie jestem zadowolona
Recenzja dodana 25.01.2020
(0) (0)
Zgłoś
Kocyk otrzymaliśmy w prezencie. Jest śliczny. Bardzo ciepły, idealny na styczniowe spacery. Po kilku praniach nic się z nim nie dzieje, w dalszym ciągu wygląda jak nowy. Polecam
Recenzja dodana 19.01.2020
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo fajny i dobry jakościowo produkt. Nic się z nim nie dzieje po praniu. Miękki i przyjemny w dotyk. Polecam!