Smiki, Easy Go, podgrzewacz do butelek

Inne z tej kategorii

Canpol babies, podgrzewacz i sterylizator, 7w1, z termostatem i lampką

Canpol babies

Canpol babies, podgrzewacz i sterylizator, 7w1, z termostatem i lampką

189,00
Dodaj do koszyka
Lionelo, ThermUp Double, podgrzewacz do butelek, 6w1

Lionelo

Lionelo, ThermUp Double, podgrzewacz do butelek, 6w1

146,99
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Gaja, mobilny podgrzewacz do mleka i termos, beżowy, 500 ml

Kinderkraft

Kinderkraft, Gaja, mobilny podgrzewacz do mleka i termos, beżowy, 500 ml

249,00
Dodaj do koszyka
BabyOno, przenośny podgrzewacz do butelek

BabyOno

BabyOno, przenośny podgrzewacz do butelek

211,00
Dodaj do koszyka

Recenzje

4.3/5

na podstawie 13 ocen

5
7
4
4
3
1
2
0
1
1
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 04.12.2018
(1) (0)
Zgłoś
Taki podgrzewacz używałam przy córce przez trzy lata,teraz ma.synek. najlepszy podgrzewacz jaki miałam zarówno w domu jak i w podróży świetnie się sprawdza. faktycznie ten nadruk bardzo szybko się sciera to jest jeden minus. więcej zastrzeżeń nie mam. podgrzewanie wody na.mleczko czy zupek super. jeśli ktoś się waha przed zakupem,mam nadzieję że rozwiałam również wątpliwości...
Recenzja dodana 27.05.2018
(0) (1)
Zgłoś
Podgrzewacz zdecydowanie ułatwia życie świeżo upieczonym rodzicom, produkt dobrej jakości i w dobrej cenie. Jedynym minusem podgrzewacza jest słabej jakości nadruk - oznaczenie temperatur. Po kilku dniach niezbyt intensywnego użytkowania zaczął się ścierać.
Recenzja dodana 30.07.2016
(1) (1)
Zgłoś
Podgrzewacz dobrze spełnia zadanie, używam od ponad pół roku i działa bez zarzutu. Duży plus dla praktycznego pojemniczka w którym wygodnie podgrzewa się jedzenie. Beznadziejna jest natomiast jakość nadrukowanej skali temperatur, już po paru dniach zaczęła się ścierać i teraz już nie wiele z niej pozostało. Drugi minus to brak wyraźnego wskaźnika na pokrętle, musiałam zaznaczyć sobie mazakiem...