Sensillo, polarowy śpiworek do wózka Combi 3w1, czarny/szary

118,99
(3)

Inne z tej marki

Sensillo, Bathfriends, okrycie kąpielowe, słoń, 100-100 cm

Sensillo

Sensillo, Bathfriends, okrycie kąpielowe, słoń, 100x100 cm

49,49
Dodaj do koszyka
Sensillo, miś, pieluszka muślinowa, 70-80 cm, 3 szt.

Sensillo

Sensillo, miś, pieluszka muślinowa, 70x80 cm, 3 szt.

32,49
Dodaj do koszyka
Sensillo, pieluszki tetrowe dla dziewczynki, 70-80 cm, 5 szt.

Sensillo

Sensillo, pieluszki tetrowe dla dziewczynki, 70x80 cm, 5 szt.

29,99
Dodaj do koszyka
Sensillo, Water Friends, okrycie kąpielowe, hipopotam, blue, 100-100 cm

Sensillo

Sensillo, Water Friends, okrycie kąpielowe, hipopotam, blue, 100x100 cm

49,49
Dodaj do koszyka
Sensillo, majtki treningowe, 12-18 kg, 3 szt.

Sensillo

Sensillo, majtki treningowe, 12-18 kg, 3 szt.

48,49
Dodaj do koszyka
Sensillo, Deluxe, komplet pościeli, biały, 100-135 cm

Sensillo

Sensillo, Deluxe, komplet pościeli, biały, 100x135 cm

61,99
Dodaj do koszyka
Sensillo, wkład do wanienki, maxi, niebieski

Sensillo

Sensillo, wkład do wanienki, maxi, niebieski

17,99
Dodaj do koszyka

Recenzje

4/5

na podstawie 3 ocen

5
2
4
0
3
0
2
1
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 10.01.2024
(0) (0)
Zgłoś
Długo zastanawiałam się jaki śpiworek zakupić dla pociechy, wybór padł na markę Sensilllo i zdecydowanie nie żałuję. Widziałam kilka opinii, że z powodu braku polarku poniżej pasa dziecku będzie zimno w nogi… Nic bardziej mylnego! Polar jest po to, aby dziecko mogło czuć się komfortowo, a grzeje go ocieplina w środku i sprawdza się naprawdę świetnie. Przy większych mrozach jak i mniejszych nie było problemu z utrzymaniem ciepła. Dodatkowo, opcja w której możemy przedłużyć śpiworek sprawia, że starczy na dłużej bo rośnie z pociechą. Polecam
Recenzja dodana 14.01.2022
(1) (2)
Zgłoś
Po pierwszym spacerze oceniam na 5. Gruby, porządny, polar faktycznie tylko do połowy ale to uważam za plus bo dziecko może swobodnie ruszać nogami przy śliskiej tkaninie. Od góry ściągacz, otwory na pasy idealnie dopasowanie. Przy 0 st C. wystarcza 1 warstwa od pasa w dół a dzięki śpiworkowi dziecku jest cieplutko. W cenie promocyjnej rewelacja
Recenzja dodana 17.11.2019
(5) (0)
Zgłoś
Śpiworek dość gruby. Minus to brak polaru ponizej pasa i przy praniu wypełnienie na plecach zbilo sie w kule.