Rok w przedszkolu

Indeks: 5989824

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Witajcie w naszym przedszkolu! Tu się uczymy i bawimy. Ignaś lubi grać w piłkę, Maks jest specjalistą od dinozaurów, z Krzysiem, moim ulubionym kolegą, wciąż robimy jakieś kawały. Zosia z kolei wiecznie coś gubi, a Wiktoria wydaje przyjęcia dla lalek. Nawet mały Aleks zostawia czasem swoją poduszkę bezpieczeństwa i do nas dołącza. Poza panią Anią, wychowawczynią, są jeszcze pan Marcel i jego pies Bazyl. Dbamy też o kotkę Felkę - psotnica ciągle się chowa, a my jej szukamy. Chodźcie, musicie wszystkich poznać!

"Rok w przedszkolu" zawiera dwanaście rozkładówek wprowadzających dziecko w życie przedszkolne. Miesiąc po miesiącu towarzyszymy bohaterom w czasie najważniejszych świąt i uroczystości. Obserwujemy codzienne zabawy i naukę. Dwie rozkładówki są poświęcone prezentacji bohaterów oraz interaktywnej zabawie.

Dzięki szczegółowym obrazkom dziecko ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, ale przede wszystkim doskonale się bawi, odkrywając szczegóły kolorowych ilustracji.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
5
4
3
2
1

Średnia ocena

4.9
Ocena ogólna
5.0
Jakość
4.8
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Mama Uli
Recenzja dodana 25.12.2021
To już druga nasza książka z tej serii. Świetnie nadaje się do rozwijania umiejętności opowiadania, do kształtowania logicznych ciągów myślowych u dziecka i rozwijania wyobraźni. Myślę, że nie poprzestaniemy na tych dwóch sztukach. Super jest "ustrzelić na promce", ale w normalnej cenie też jest jej warta. Idealna zarówno na wieczory w domowym zaciszu jak i na prezent urodzinowy. Bardzo polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Marta
Recenzja dodana 15.12.2021
Książka super, ale otrzymalam egzemplarz brudny na spodzie i podrapany na tylnej okładce. ;/ Gdyby miał byc to prezent bylby problem ;/ zamawiam również drugą książkę z tej serii - Rok na wsi, która dotarła w stanie idealnym. Z tego zakupu w smyku nie jestem do konca zadowolona
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
5
monika
Recenzja dodana 25.04.2020
super książeczka. ładne ilustracje. dzieci zachwycone
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Karolina
Recenzja dodana 12.01.2019
Ta książka to naprawdę nasz HIT! nie ma wieczoru bez jej "czytania" (w cudzysłowie bo książka składa się z serii obrazków, na każdym jest przedstawiony dzień z życia przedszkola "Słoneczko"). Książka to źródło dla niekończących się historii, których bohaterami są przedszkolaki - każdy o określonym charakterze i upodobaniach. Wykonanie książki bardzo dobre, piękne kolory, interesujące ilustracje, ciekawi bohaterowie. Gorąco polecam!!
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Anna
Recenzja dodana 18.08.2016
Bardzo podoba mi się to, że ta książeczka jest taka kolorowa. Każda z ilustracji jest pełna życia. Tu wszędzie coś się dzieje, w każdym małym kąciku dostrzeżemy inny interesujący szczegół, który na pewno zainteresuje naszego małego czytelnika. Podoba mi się również to, że postacie na ilustracjach nie są nam tak całkiem obce, że dzięki temu przedstawieniu wszystkich przedszkolaków na pierwszych stronach, teraz możemy dowiedzieć się kto akurat przewraca się na scenie, a kto w innym miejscu robi aniołka na śniegu. Natalka bardzo interesuje się tym wszystkim. Zupełnie jakby oglądała album ze zdjęciami swoich przyjaciół. Genialny pomysł, naprawdę. Kolejną zaletą z pewnością jest fakt, że ta książka, podobnie jak poprzednie części jest duża i ma sztywne kartki. Swego czasu mojej Natalce było wszystko jedno, jak książka, która ją zainteresowała została wydana. Teraz jednak zauważyłam, że zdecydowanie chętniej sięga właśnie po takie wydania, gdzie kartki są sztywne a obrazki bardzo duże.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

Sprawdź inne kategorie: