Rok w lesie

Indeks: 5873113

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

„Rok w lesie” zawiera dwanaście rozkładówek z kolejnymi miesiącami jednego roku. Każdy miesiąc to ten sam szczegółowo rozrysowany kadr lasu z mieszkańcami pokazanymi w innych sytuacjach, warunkach pogodowych, w innej porze dnia lub nocy. Dwie dodatkowe rozkładówki zawierają prezentację bohaterów i interaktywną zabawę.

„Rok w lesie” można oglądać godzinami. Ta niezwykła książka pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, zdolność logicznego myślenia, szukania związków przyczynowo-skutkowych, umiejętność opowiadania, a przede wszystkim gwarantuje świetną zabawę.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
3
2
1

Średnia ocena

4.4
Ocena ogólna
4.3
Jakość
4.5
Cena
4.3

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Sylwia
Recenzja dodana 27.06.2019
...za świetne ilustracje. Z całej serii "Rok w..." te podobają mi się najbardziej :).
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Agnieszka
Recenzja dodana 16.08.2018
To nasza druga książka z serii "Rok w..." i drugi strzał w 10!! "Rok w lesie" jest przepiękna graficznie, dopracowana w szczegółach. Na każdej stronie dzieje się coś ciekawego, dziecko jest bardzo zainteresowane zwierzętami i lasem. Zanim przystąpimy do wielkiego czytania, polecam zrobić sobie powtórkę z przyrody i przypomnieć, które zwierzęta przesypiają zimę, jak się nazywa legowisko niedźwiedzia, poroże łosia, młode dzika czy dlaczego łasica w zimie jest biała, a w pozostałe pory roku - ruda. Uzbrojeni w tę wiedzę z książką "Rok w lesie" zagwarantujemy ciekawskiemu smykowi fantastyczną przygodę.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Anna Radziach
Recenzja dodana 13.11.2015
Ogromnym plusem w tej książce jest oczywiście grafika. Muszę przyznać, że choć "Rok w mieście" bardzo spodobał się wszystkim w naszej rodzinie, to "Rok w lesie" po prostu skradł im serce. Ta książka jest po prostu cudowna i wcale się nie dziwię, że wszyscy, którzy mieli okazję ją poznać osobiście - rozpływali się w zachwytach. Bo wystarczy zerknąć do środka i nie można oprzeć się pokusie by nie obejrzeć jej od samego początku aż do końca. Przede wszystkim na każdej stornie jest mnóstwo szczegółów, które małe dzieci bardzo lubią. Oglądanie takich obrazków przypomina przezywanie jakiejś wielkiej przygody. Mamy wrażenie, ze te ilustracje żyją i opowiadają nam jakąś historię. I choć oglądamy je już nie pierwszy raz, stale dostrzegamy coś nowego.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
kamila_kasek
Recenzja dodana 28.12.2015
Polecam goraco.moja corka kocha ksiazki.siedzi i z zaciekawieniem oglada.duzo szczegolow.edukacja i zabawa.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4