OST. Barbie i tajemnicze drzwi. CD

Indeks: 5727987

4.0 (1 ocena)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 17,99 zł22,99 zł
Oszczędzasz: 5,00 zł (22%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

W filmie „Barbie i tajemnicze drzwi” Barbie wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej magicznych istot i niespodzianek.

To właśnie tam, Alexa poznaje syrenkę Romy i dobrą wróżkę Nori, od których dowiaduje się, że zepsuty władca usiłuje ogołocić ich świat z magii. Ku swojemu zdziwieniu, Alexa odkrywa w sobie magiczną moc, a jej nowe przyjaciółki są pewne, że tylko dzięki jej pomocy w ich krainie może ponownie zapanować magia.

Odkryjcie, co się wydarzy, kiedy Alexa znajdzie odwagę, aby stanąć w obronie tego, co właściwe i dowie się, że siła przyjaźni jest dużo cenniejsza niż magia. Te wspaniałe przygody Barbie są wzbogacone doskonałymi, super melodyjnymi piosenkami, które zauroczyły dziewczynki na całym świecie. Piosenki z filmu natychmiast wpadają dzieciakom w ucho. Jest to niewątpliwie jeden z najlepszych soundtracków z filmów o przygodach kultowej Barbie.

Tytułowa piosenka „Co się wydarzy” to świetna popowa kompozycja, którą natychmiast zapamiętują i śpiewają małe wokalistki.

1. Co się wydarzy
2. Gdybym miała magię
3. Tajemnicze drzwi (wersja instrumentalna)
4. Dość już łez
5. Muszę ją mieć
6. Mam magię
7. Jednorożec (wersja instrumentalna)
8. Mamy magię
9. Powrót do zamku (wersja instrumentalna)
10. Co się wydarzy II

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.0
Ocena ogólna
4.0
Jakość
3.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
olga
Recenzja dodana 01.12.2021
Córka zadowolona,ale szału nie ma, jak ktoś dobrze przeczyta z tyłu,to sa może trzy te same piosenki w różnych wersjach,3 sama muzyka i reszta nowa.Chyba cała klatka juz po dwóch dniach zna całą płytę na pamięć.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
5