Lionelo, Nebi Air Mask White, nebulizator

148,99
(5)

Inne z tej marki

Lionelo, Megs, wielofunkcyjna mata do przewijania, beige sand

Lionelo

Lionelo, Megs, wielofunkcyjna mata do przewijania, beige sand

209,00
Dodaj do koszyka
Lionelo, Stefi, łóżeczko turystyczne, Green Turquoise

Lionelo

Lionelo, Stefi, łóżeczko turystyczne, Green Turquoise

139,99
Dodaj do koszyka
Lionelo, Florence, kojec dla dzieci, Easy Fold, beige sand

Lionelo

Lionelo, Florence, kojec dla dzieci, Easy Fold, beige sand

373,00
Dodaj do koszyka
Lionelo, Jasmin, Easy Fold, łóżeczko turystyczne, beige sand

Lionelo

Lionelo, Jasmin, Easy Fold, łóżeczko turystyczne, beige sand

244,00
Dodaj do koszyka
Lionelo, Babybliss, podgrzewacz do chusteczek nawilżanych

Lionelo

Lionelo, Babybliss, podgrzewacz do chusteczek nawilżanych

149,99
Dodaj do koszyka
Lionelo, ThermUp Double, podgrzewacz do butelek, 6w1

Lionelo

Lionelo, ThermUp Double, podgrzewacz do butelek, 6w1

146,99
Dodaj do koszyka

Recenzje

2/5

na podstawie 5 ocen

5
1
4
0
3
0
2
1
1
3
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 04.05.2024
(0) (0)
Zgłoś
po odrzuceniu reklamacji i odesłaniu produktu przyszedł z odłamana pokrywa, kolejne tygodnie w czekaniu na rozpatrzenie reklamacji NIE POLECAM ‼️
Recenzja dodana 15.04.2024
(0) (0)
Zgłoś
nie polecam, odłamała nam się cała maseczka przy skreceniach na śrubki, dziecko nie miało takiego kontaktu żeby dotykał skórę, po ponad 2 tygodniach odpowiedź, że reklamacja odrzucona przez uszkodzenie mechaniczne
Recenzja dodana 12.11.2023
(0) (0)
Zgłoś
po trzech miesiącach przestał działać. bardzo powolna obsługa reklamacji przez smyk- zamiast zwrotu pieniędzy naprawa sprzętu, bez określenia ile to potrwa a trwa już miesiac
Recenzja dodana 08.11.2023
(0) (0)
Zgłoś
po dwóch trzech miesiącach sprzęt się popsuł. bardzo slaba, wręcz tragiczna obsługa reklamacji przez smyk. czekam już prawie miesiąc a jeszcze nawet nie zaczęli naprawy. Nie polecam
Recenzja dodana 24.01.2023
(1) (0)
Zgłoś
użytkowany od dwóch tygodni. Jak narazie bez zarzutu. jest bardzo cichy, a nawet wcale niesłyszalny. nebulizacja przebiega szybko . polecam