LEGO City, Mega Pack 3w1, 66686

Indeks: 7022157

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Ziuuu! Ziuuu! Usiądź za kierownicą tych fantastycznych pojazdów LEGO City 3 w 1! Pokaż swojemu dziecku solidną śmieciarkę, zamiatarkę i monster trucka z masywnymi kołami! LEGO® CITY MEGA PACK 3 w 1 to 3 produkty w opakowaniu zbiorczym.

Pomóż swojej pociesze dbać o porządek w LEGO City dzięki zestawowi 60220 Śmieciarka (90 elementów). Ten zestaw LEGO 4+ dla pracusiów jest ciekawy i prosty w budowie, więc nadaje się w sam raz dla przedszkolaków i młodszych dzieci. Zawiera solidną śmieciarkę z kabiną dla dwóch minifigurek oraz przechylany kontener, a także podstawkę startową, dzięki której nawet nowicjusze poczują dumę z samodzielnego złożenia modelu. Do zestawu dołączone są proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym sprzątaczom wyjaśnią cel poszczególnych kroków budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i nabierają pewności siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w scenerii znanej z serii LEGO City. W tym ciekawym zestawie znajdują się także śmietnik, elementy śmieci oraz dwie minifigurki.

Maluchom spodoba się odgrywanie ról bohaterów dnia codziennego w zestawie LEGO City Zamiatarka 60249 (89 elementów). Ten świetny pojazd ma realistyczne szczotki, które obracają się podczas poruszania nim. W komplecie jest także kosz na śmieci, łopata i minifigurka kierowcy. Wystarczy wręczyć zestaw początkującemu budowniczemu z ogromną wyobraźnią i patrzeć, jak bierze się do zabawy. Ten ciekawy zestaw zawiera funkcję Instructions PLUS, którą można znaleźć w bezpłatnej aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. To interaktywne instrukcje budowania z praktycznymi narzędziami do powiększania i obracania modelu, które pomogą szybko przemienić młodszych budowniczych LEGO w mistrzów konstrukcji.

Zestaw LEGO City Monster truck 60251 (55 elementów) spodoba się dzieciom, które uwielbiają szybkie pojazdy. Młodzi kierowcy wyścigowi mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami jazdy, wykonując imponujące akrobacje, wysokie skoki i karkołomne lądowania. A rewelacyjna dekoracja przedstawiająca zębatego potwora zachęci ich do ustawienia barwnego monster trucka na półce. W pudełku znajdziesz instrukcje budowania zestawu LEGO City Monster truck. Możesz też skorzystać z internetowej funkcji Instructions PLUS, którą znajdziesz w aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. To interaktywne instrukcje budowania z praktycznymi narzędziami do powiększania i obracania modelu, które pomogą szybko przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji.

LEGO® CITY MEGA PACK 3 w 1 to fantastyczne zabawki dla dzieci. Dzieci fascynują się niezwykłymi pojazdami i maszynami, które poruszają się po lądzie, po wodzie i w powietrzu, a dzięki zestawom z serii LEGO CITY MEGA PACK 3 w 1 mogą podziwiać je z bliska! Te rewelacyjne zestawy do budowania inspirują do swobodnej, pomysłowej zabawy, podczas której dzieci tworzą scenariusze odzwierciedlające prawdziwe życie w ciekawy i wesoły sposób.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
annb
Recenzja dodana 29.12.2021
Już mnie to denerwuje. Zamawiam klocki są na stanie później email, że paczka częściowo będzie zrealizowana zdarza się to już po raz kolejny. Bez wyjaśnień, bo pewnie klocków nie ma. Gdybym wiedziała nie zamawiałabym drugiej rzeczy.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Kinga
Recenzja dodana 02.12.2021
jestem zadowolona z zakupu, synek kocha lego, a tu oszczędzam prawie 30 zł
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5