LEGO City, Laweta, 60305

Indeks: 6870917

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

LEGO City, Laweta, 60305

Na lawecie z zestawu LEGO City 60305 pomieszczą się nawet trzy superpojazdy LEGO City. Ten przegubowy model ma dwupoziomową przyczepę z podnoszoną górną platformą i ruchomą tylną rampą, co pozwala załadować dołączony do zestawu muscle car. W pudełku czekają też minifigurki kierowców obu pojazdów, więc zabawa może się rozpocząć od razu.Ekscytująca zabawka do budowania dla dzieci od piątego roku życiaZestaw z lawetą zawiera łatwe instrukcje budowania, dzięki którym mali budowniczowie LEGO mogą poczuć satysfakcję z samodzielnego zbudowania modelu i w oka mgnieniu wyruszyć w trasę!Superpojazdy LEGO City - niezwykłe zabawkiZestawy z superpojazdami LEGO City zawierają realistyczne modele i ciekawe postaci, które inspirują do swobodnej, pomysłowej zabawy. Pozwalają dzieciom zapoznać się dokładnie z fantastycznymi pojazdami i maszynami, które obserwują na co dzień w swoim otoczeniu.

  • Zachwyć swojego codziennego bohatera zestawem LEGO City Laweta (60305) - są w nim postacie i pojazdy, które wkręcą dziecięcą wyobraźnię na wysokie obroty.
  • Co jest w pudełku? Wszystkie elementy do zbudowania autolawety i fajnego muscle cara ze zdejmowanym dachem, a także minifigurki kierowców obu pojazdów.
  • Górna platforma porusza się w górę i w dół, a rampa opuszcza się, więc dzieci mogą załadować na lawetę nawet trzy superpojazdy LEGO City - w tym dołączony do zestawu muscle car.
  • Zabawka doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla chłopców i dziewczynek w wieku od 5 lat.
  • Wymiary gotowej lawety LEGO City: ok. 11 cm wysokości, 31 cm długości i 8 cm szerokości.
  • W zestawie są akcesoria LEGO: miotła i klucz.
  • Zestaw zawiera przejrzyste drukowane instrukcje oraz interaktywny poradnik Instructions PLUS dla początkujących konstruktorów z funkcjami przybliżania i obrotu widoku. Jest on dostępny w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions.
  • Zestawy z superpojazdami LEGO City pomagają dzieciom wzmacniać umiejętności praktyczne i pewność siebie przez zabawę rozbudowanymi modelami i ciekawymi postaciami, które zachęcają do swobodnego wymyślania przygód.
  • Wszystkie elementy LEGO spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością - i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Sandra0
Recenzja dodana 14.07.2022
Mamy już sporą część miasta z lego City i brakowało nam dużego pojazdu. Dużo elementów, 6 letni syn potrzebował pomocy przy ukladaniu. Warty swojej ceny. Sprawdzi się tez jako osobna zabawka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Renata
Recenzja dodana 29.06.2022
Mój syn bardzo często symulował wypadki samochodowe oraz akcje ratownicze, także laweta to był bardzo fajny pomysł aby dołączyć go do kolekcji.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5