Legginsy dziewczęce, ocieplane, czarne, Tup Tup

Inne z tej kategorii

Cool Club, Legginsy dziewczęce, kolarki, prążkowane, niebieskie

Cool Club

Cool Club, Legginsy dziewczęce, kolarki, prążkowane, niebieskie

13,00 25,99 -50%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Legginsy dziewczęce, kolarki, pomarańczowe

Cool Club

Cool Club, Legginsy dziewczęce, kolarki, pomarańczowe

9,00 19,99 -55%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Legginsy dziewczęce, kolarki, czarne

Cool Club

Cool Club, Legginsy dziewczęce, kolarki, czarne

13,00 25,99 -50%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Legginsy dziewczęce, kolarki, różowe fluo

Cool Club

Cool Club, Legginsy dziewczęce, kolarki, różowe fluo

9,00 19,99 -55%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł
Zobacz szczegóły

Wielopaki - to się opłaca!

Cool Club, Legginsy dziewczęce 3/4, mix, zestaw, 3 szt.

Cool Club

Cool Club, Legginsy dziewczęce 3/4, mix, zestaw, 3 szt.

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Legginsy dziewczęce 3/4, prążkowane, mix, zestaw, 3 szt.

Cool Club

Cool Club, Legginsy dziewczęce 3/4, prążkowane, mix, zestaw, 3 szt.

29,00 55,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Legginsy dziewczęce, kolarki, mix, zestaw, 4 szt.

Cool Club

Cool Club, Legginsy dziewczęce, kolarki, mix, zestaw, 4 szt.

34,00 49,99 -32%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły

Inne z tej marki

Recenzje

5/5

na podstawie 2 ocen

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 30.12.2022
(0) (0)
Zgłoś
Fajne legginsy, są grubsze owszem choć jakiegoś super dużego ocieplenia nią mają. Materiał bardzo przyjemny. Polecam!
Recenzja dodana 29.12.2021
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo fajne legginsy , przyjemny materiał , ciepłe, miłe w dotyku Po praniu nic sie nie dzieje z naszywką Rozmiar standard Polecam