Kinderkraft, Unimo, leżaczek, bujaczek, krzesełko 5w1, błękitny

Inne z tej kategorii

Kinderkraft, Mimi, leżaczek bujaczek, Grey

Kinderkraft

Kinderkraft, Mimi, leżaczek bujaczek, Grey

199,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Mimi, bujaczek, nordic breeze

Kinderkraft

Kinderkraft, Mimi, bujaczek, nordic breeze

199,00
Dodaj do koszyka
Chicco, Baby Hug Air 4in1, wielofunkcyjne łóżeczko-krzesełko, Titanium

Chicco

Chicco, Baby Hug Air 4in1, wielofunkcyjne łóżeczko-krzesełko, Titanium

899,00
Dodaj do koszyka
Kidwell, Reve, bujaczek, leżaczek elektryczny, 2w1, czarno-złoty

Kidwell

Kidwell, Reve, bujaczek, leżaczek elektryczny, 2w1, czarno-złoty

404,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Mimi, leżaczek bujaczek, Beige

Kinderkraft

Kinderkraft, Mimi, leżaczek bujaczek, Beige

199,00
Dodaj do koszyka

Recenzje

3.3/5

na podstawie 9 ocen

5
4
4
1
3
0
2
1
1
3
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 22.09.2021
(3) (0)
Zgłoś
Zdecydowanie nie polecam. Jedyną funkcją, z której faktycznie można korzystać, jest kołyska/łóżeczko. Niestety bujaczek jest tak mały, że mój synek w wieku 6 miesięcy już się nie mieści - nie może wyprostować nóżek. Funkcja krzesełka zupełnie nieprzemyślana. Pasy w ogóle nie trzymają dziecka, zapinają się tylko w pasie, więc dziecko może bujnąć się do przodu i wypaść. Krzesełko nie trzyma też pozycji, kiedy synek trochę mocniej się powierci, całość opada na dół do pozycji leżące, w której nóżki są wyżej od głowy. Całość wykonana słabo, spodziewałam się znacznie lepszych materiałów. Bujaczek w rzeczywistości nie jest tak ładny i "zgrabny" jak na zdjęciu. Kołyska bardzo słabo buja, a ponieważ materiał jest tylko zawieszony na górnej ramie, dziecko "obija" się o cały stelaż na około.
Recenzja dodana 21.03.2021
(2) (0)
Zgłoś
Jest bardzo niestabilny, dziecko jak już siedzi i przechyla się do przodu, to wraz z całym leżaczkiem.
Recenzja dodana 08.03.2021
(2) (5)
Zgłoś
Polecam z całego serca mój syn aktualnie śpi w tym od urodzenia a ma już ponad miesiąc. Starsza córka również zadowolona z krzesełka jakie można zrobić . Leżaczek stabilny , super że posiada budkę i moskietierę na ciepłą wiosnę napewno się przyda. Co najważniejsze można go zabrać zabrać zamiast łóżeczka turystycznego po złożeniu bujaczek jest małych gabarytów. Jak dla mnie strzał w 10
Recenzja dodana 19.02.2021
(0) (2)
Zgłoś
Nie mam pojęcia skąd tyle pozytywnych opinii... Cały bujaczek to kawałek szmatki z wszyta "połamana" deska. Zdecydowanie nie nadaje się dla dzieci 0+ chyba, że jako kołyska, o ile ktoś lubi jak jego dziecko uderza głowa o stelaż... Nie polecam
Recenzja dodana 07.02.2019
(3) (0)
Zgłoś
Mamy bujaczek od urodzenia, swietnie się sprawdza jako kołyska i siedzisko dla malucha. Polecam od 0 miesiąca
Recenzja dodana 04.10.2018
(3) (0)
Zgłoś
Fajny leżaczek, dobrze wykonany,przyjemny materiał, który "oddycha",a dziecko się nie poci. Wysciółkę w całosci można zdemontować i wyprać w pralce. Funkcja kołyski służyła nam przez 3 miesiące, dziecku było przytulnie i wygodnie, teraz mała korzysta z funkcji leżacza- bujaczka. Jestesmy zadowoleni z zakupu.
Recenzja dodana 25.08.2018
(0) (11)
Zgłoś
Bardzo kiepskie wykonanie i plastik,który sprawia wrażenie jakby zaraz miał pękać. Materiał bardzo cienki. Jedyny plus to ,że składa się na płasko i można go wsunąć pod łóżeczko. Zakupu niepolecam. My odrazu go zwrócilismy
Recenzja dodana 18.07.2018
(3) (9)
Zgłoś
- sztuczny materiał wyściółki, nieoddychający, dziecko się w nim poci - jest ciężki, jedną ręką bardzo ciężko go przenieść - wykonanie jest liche, przełącznik pozycji jest z taniego plastiku - nie ma możliwości przejścia od leżaczka do kołyski - pozycja leżaczka "leżąca" jest bez sensu bo dziecko ma nóżki wyżej niż główkę - mocowanie na pasy w pozycji krzesełko/leżaczek przy dziecku żywo się ruszającym puszcza trzymanie
Recenzja dodana 11.07.2018
(4) (1)
Zgłoś
Piekny, wygodny leżaczek. Przenośny i lekki z funkcja krzesełka. Przekonał mnie do jego wyboru i nie zaluje tej decyzji. Synek lubi w nim spac, uwielbia byc bujany. Jedyna funkcja, ktorej mi brakuje w nim to wibracje. Szkoda ze nie mozna wyjac materaca i zdjac pokrowca by go wyprać. Materac przyszyty do wnetrza kolyski.