Kinderkraft, Neste Up, łóżeczko dostawne, Grey Melange

Inne z tej kategorii

Kinderkraft, Lovi, leżaczek-kołyska 3w1, beżowa

Kinderkraft

Kinderkraft, Lovi, leżaczek-kołyska 3w1, beżowa

249,00
Dodaj do koszyka
Lionelo, Leonie Plus, łóżeczko dostawne, Beige Taupe

Lionelo

Lionelo, Leonie Plus, łóżeczko dostawne, Beige Taupe

549,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Nestee Grow 2, łóżeczko dostawne, dark grey

Kinderkraft

Kinderkraft, Nestee Grow 2, łóżeczko dostawne, dark grey

399,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Nestee Grow 2, łóżeczko dostawne, beige wood

Kinderkraft

Kinderkraft, Nestee Grow 2, łóżeczko dostawne, beige wood

479,00
Dodaj do koszyka
Lionelo, Leonie Plus, łóżeczko dostawne, beige sand

Lionelo

Lionelo, Leonie Plus, łóżeczko dostawne, beige sand

519,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Nestee Up 2, łóżeczko dostawne, light grey

Kinderkraft

Kinderkraft, Nestee Up 2, łóżeczko dostawne, light grey

319,00
Dodaj do koszyka
Lionelo, Jodie, łóżeczko dostawne, beige taupe

Lionelo

Lionelo, Jodie, łóżeczko dostawne, beige taupe

479,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Nestee Grow 2, łóżeczko dostawne, light grey

Kinderkraft

Kinderkraft, Nestee Grow 2, łóżeczko dostawne, light grey

399,00
Dodaj do koszyka

Recenzje

2.5/5

na podstawie 2 ocen

5
0
4
1
3
0
2
0
1
1
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 04.07.2023
(0) (2)
Zgłoś
Nie jest to Mercedes wśród dostawek, ale spełnia swoje funkcje bardzo dobrze. Składanie bez youtube'a może nie jest najfajniejsze, ale jak się to zrobi przed urodzinami dziecka, to pozwala chwilę pobyć sam na sam z czymś innym niż ultra ważne sprawy (o ile drugi rodzic nie stoi nad głową). Jedyne co mnie wkurzało to brak blokady na szerokość rozkładanych łap na dole (albo ja nie umiałem tego znaleźć). A tak to wszystko OK.
Recenzja dodana 18.06.2023
(0) (0)
Zgłoś
Największy szajs jaki widziałam, samo złożenie to porażka, bez instrukcji szło lepiej niż z instrukcją, wszystko idzie opornie. Ale za 400 nie ma się czego spodziewać, jestem bardzo zawiedziona ze wybrałam to łóżko