Kinderkraft, Grande, wózek spacerowy, czarny

Inne z tej kategorii

Smiki, wózek spacerowy, szary

Smiki

Smiki, wózek spacerowy, szary

142,99
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Indy 3, wózek spacerowy, urban grey

Kinderkraft

Kinderkraft, Indy 3, wózek spacerowy, urban grey

329,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Indy 3, wózek spacerowy, misty beige

Kinderkraft

Kinderkraft, Indy 3, wózek spacerowy, misty beige

339,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Trig 3, wózek spacerowy, Onyx Black

Kinderkraft

Kinderkraft, Trig 3, wózek spacerowy, Onyx Black

399,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Grande 2, wózek spacerowy, sand beige

Kinderkraft

Kinderkraft, Grande 2, wózek spacerowy, sand beige

449,00
Dodaj do koszyka

Recenzje

3.4/5

na podstawie 6 ocen

5
3
4
0
3
1
2
0
1
2
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 10.10.2023
(0) (0)
Zgłoś
Wózek do jazdy w mieście ciągle jest w bagażniku samochodu przednia część ramy strasznie się rysuje . Kółka przednie tylko przez pierwsze 4 miś spełniały swoją rolę potem zaczeły się zacinć co unoemożliwia jazdę . Masakra nie polecam za tę cenę Bebetto 100 razy lepszy ,zaznaczę że kupiłam niestety 2 wózek . A z tym zostałam i czekam aż łaskawie wymienią kółka.
Recenzja dodana 16.04.2022
(0) (0)
Zgłoś
Niestety wózek tej firmy okazał się totalną porażką. Użyłam wózka do jazdy z dzieckiem dosłownie 3 razy i zerwały się pasy odpowiadające za regulacje oparcia . W tym momencie wózek nadaje się na śmietnik bo próbowałam wszystkiego ale nie ma możliwości by to naprawić. Nie polecam .
Recenzja dodana 29.12.2021
(0) (0)
Zgłoś
wózek posiadamy od kilku miesięcy i jestem ponownie pozytywnie zakończona. Lekki, łatwo się składa, łatwo rozkłada, jest zwinny. Daje radę rowniez na śniegu 😄 Spory koszyk, fajnie że jest duża budka . Jedyny minus jest taki że moim zdaniem jest dosyć płytkie siedzisko
Recenzja dodana 11.12.2020
(1) (0)
Zgłoś
Wózek jest naprawdę super polecam z czystym sumieniem pani która w sklepie mi go doradziła miała rację że jest dobry
Recenzja dodana 04.07.2019
(0) (13)
Zgłoś
Brak amortyzacji. Wygląd ekstra. Zwinny. Lekko się prowadzi. Prymitywna regulacja siedziska.
Recenzja dodana 07.02.2019
(2) (4)
Zgłoś
Bardzo fajny wózek odpowiedni nawet dla maluszka gdyż rozkłada się do pozycji leżącej, sprawnie się prowadzi, duże kolka pozwalają na swobodne poruszanie się nie tylko po równej nawierzchni. Cena adekwatna do produktu polecam.