Epee, #DoGóryNogami, Seria 2, gra familijna

99,49
(10)

Inne z tej kategorii

Kukuryku, Kim jestem? gra familijna

Kukuryku

Kukuryku, Kim jestem? gra familijna

35,99
Dodaj do koszyka
Piatnik, Honeycombs, Plastry Miodu, familijna gra logiczna

Piatnik

Piatnik, Honeycombs, Plastry Miodu, familijna gra logiczna

72,99
Dodaj do koszyka

Recenzje

4.6/5

na podstawie 10 ocen

5
8
4
0
3
2
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 02.01.2026
(1) (0)
Zgłoś
Potwierdzony zakup
Fajna gra i dobra jakość
Recenzja dodana 29.11.2023
(1) (1)
Zgłoś
Ogólnie fajna zabawa, sporo śmiechu, choć przy dłuższej zabawie zaczyna kręcić się w głowie od zaburzonego widzenia, przy wykonywaniu zadań. Córka średnio zadowolona, cena trochę wygórowana.
Recenzja dodana 28.12.2022
(1) (0)
Zgłoś
Moje dzieci dostały grę w prezencie ,mega zadowolone. Gra śmieszna ,jest dużo śmiechu.
Recenzja dodana 18.12.2022
(3) (0)
Zgłoś
Kupa śmiechu przy tej grze super dla dzieci i dorosłych
Recenzja dodana 02.12.2022
(4) (2)
Zgłoś
Trochę mało tych kart z zadaniami, dużo jest tych z napisem by samemu wymyśleć jakiś chellenge.. okulary- dziwne, musisz patrzeć w dół by widzieć to co jest na wprost ciebie:/ mogła by być lepsza ta widoczność. Za marker ,kartki i okulary cena 100zl jest zdecydowanie zbyt wygurowana.
Recenzja dodana 08.07.2022
(3) (0)
Zgłoś
Niesamowita gra, zabawa super. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Polecam
Recenzja dodana 04.12.2021
(4) (5)
Zgłoś
super gra reklama myślałam ze to nie kupować moje dziecko:Mamo kup to!!! to ja sie zgodziłam kupiłam kilka dni później super gra rok przelezżała i powiem EFEKT EXTRA
Recenzja dodana 05.11.2020
(5) (3)
Zgłoś
Ekstra prezent - cała rodzina świetnie się bawiła. Fajna gra za nieduże pieniądze
Recenzja dodana 03.11.2020
(9) (4)
Zgłoś
Bardzo fajna gra, kupiłam na prezent dla chrześniaka (9 lat) - na początku podszedł sceptycznie, bo jak to GRA, a nie 'zabawka', ale po założeniu okularów zmienił zdanie! Super zabawa,dużo śmiechu - i dla dzieciaków i dla tych trochę starszych. Polecam
Recenzja dodana 23.10.2020
(10) (2)
Zgłoś
Super zabawa, pełno śmiechu! :) W końcu coś innego przy czym dobrze bawi się cała rodzina, polecam