Dumel, Flota Miejska Tiny, Zjeżdżalnia z autkiem

Inne z tej kategorii

Recenzje

3.7/5

na podstawie 3 ocen

5
1
4
1
3
0
2
1
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 12.05.2023
(1) (0)
Zgłoś
Zabawka kolorowa i to chyba jedyny jej plus...Ogólnie rzecz biorąc jest mała. Żeby dziecko lepiej się nią bawiło to kładziemy ją na łóżku. Zabawka jest wykonana z miękkiego plastiku, co sprawia że czerwona zjeżdżalnia jest strasznie giętka i już się odczepiją części...za te pieniądze to szajs.
Recenzja dodana 17.04.2023
(1) (0)
Zgłoś
Zabawka fajna dla dziecka 18 miesięcy, które już rozumie pewne rzeczy. Trochę za droga , bo jest mała , raptem 37 cm a ponad stówę trzeba zapłacić. W sumie nic szczególnego ale radość jest.
Recenzja dodana 06.01.2023
(1) (0)
Zgłoś
Super jest, synek 3 latka bardzo lubi się bawić tą zjeżdżalnią. Polecam.