Czytaj z Albikiem. Pióro + Język angielski

Indeks: 6146428

5.0 (4 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 229,99 zł279,00 zł
Oszczędzasz: 49,01 zł (18%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Zestaw Czytaj z Albikiem przeznaczony jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci, ale niewątpliwie zainteresuje również dorosłych. Wszystko zależy od wyboru książki.

Specjalna technologia pozwala korzystać z książek nawet dzieciom w wieku przedszkolnym, które nie potrafią jeszcze czytać. Dzięki niej mogą same „przeczytać“ bajkę lub w formie zabawy nauczyć się wielu ciekawych informacji. Wszystkie te umiejętności mogą następnie ćwiczyć podczas zabawnych gier edukacyjnych zawartych w książkach.

Język angielski – interaktywna mówiąca książka to fantastyczny sposób na naukę podstaw języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Pozwala ona poszerzyć słownictwo, dzięki dialogom można nauczyć się właściwej wymowy i konstruowania prostych zdań. Książka zawiera również kompletne polskie tłumaczenie.

  • Książka Język angielski zawiera prawie 2200 dźwięków i tekstów.
  • Wymiary: 27x23 cm.
  • Wiek: 6 - 12 lat.

Zawartość opakowania:

  • Elektroniczne pióro
  • Książka Język angielski
  • Ładowarka
  • Kabel USB
  • Przewodnik
  • 10 sztuk naklejek do odtwarzania MP3
  • 10 sztuk naklejek regulacji głośności

Specyfikacja techniczna:
Pióro Albik jest kompatybilne tylko z systemem operacyjnym Windows i macOS. Zawiera kartę pamięci MicroSD o pojemności 16 GB i złącze USB 2.0 do szybkich połączeń, akumulator o mocy 365 mA / 3.7 V Li-ion i ładowarkę 500 mA / 5 V.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
3
2
1

Średnia ocena

4.9
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
4.7

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
mon
Recenzja dodana 23.02.2021
Rewelacja, dziecko samo może poznawać świat. Każdy element, który dotkniesz w książce albikiem jest wytłumaczony lub powiedziane co to jest. Gorąco polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
mn
Recenzja dodana 09.02.2021
Poziom języka angielskiego dla dzieci, które już trochę go znają. Dla naprawdę początkujących raczej zbyt trudny. Moje córki w wieku przedszkolnym są zafascynowane,że Albik czyta teksty na głos w języku polskim. Na razie wolą poznawać słówka i korzystać ze Słownika języka angielskiego z tej samej serii Albik.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Agata
Recenzja dodana 01.01.2020
Córka 6 lat zachwycona. Słówka same wchodzą i bez problemu rozwiązuje quiz po angielsku. Córka 2 lata uwielbia słuchać piosenek i dźwięków wydawanych przez zwierzęta i różne przedmioty.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Natalia
Recenzja dodana 03.04.2018
Zdecydowanie jest to zabawka edukacyjna. Zabawka z misją. Zabawka, która nie znudzi się po dniu zabawy. Zresztą jeden dzień to za mało, by móc odkryć wszystkie tajemnice. Albik nie zdradza sam wszystkiego. To my jak odkrywcy nieznanych lądów krok po kroku przechodzimy i odnajdujemy kolejne i kolejne dźwięki zaklęte w papierze. To jest mój faworyt. Mega skarbnica wiedzy z idealnie dobranym słownictwem dla uczącego się języka angielskiego(czy to dziecka czy dorosłego). Tutaj dodatkową opcją jest tłumaczenie. Możemy wysłuchać całej książki w języku angielskim, ale także możemy sobie to przetłumaczyć na język polski. Poruszane tematy to: at home, at the cottage, at the zoo, at the market, at school, at the park plus pory roku.
Czy opinia była pomocna:Tak (17)Nie (6)
Jakość
5
Cena
5