Cool Club, Spodnie ogrodniczki jeansowe chłopięce, denim, Wild by nature

Inne z tej marki

Cool Club, Komplet kąpielowy chłopięcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski, Toy Story

Cool Club

Cool Club, Komplet kąpielowy chłopięcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski, Toy Story

35,00 69,99 -50%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Skarpetki chłopięce, stopki, mix, zestaw, 5 szt.

Cool Club

Cool Club, Skarpetki chłopięce, stopki, mix, zestaw, 5 szt.

17,00 34,99 -51%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Szorty kąpielowe chłopięce, UV 50, brzoskwiniowe, Spider-Man

Cool Club

Cool Club, Szorty kąpielowe chłopięce, UV 50, brzoskwiniowe, Spider-Man

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Majtki slipki chłopięce, mix, zestaw, 5 szt.

Cool Club

Cool Club, Majtki slipki chłopięce, mix, zestaw, 5 szt.

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Piżama chłopięca, szara, Psi Patrol

Cool Club

Cool Club, Piżama chłopięca, szara, Psi Patrol

29,00 59,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Piżama chłopięca, biało-niebieska

Cool Club

Cool Club, Piżama chłopięca, biało-niebieska

34,00 49,99 -32%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

5/5

na podstawie 5 ocen

5
5
4
0
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 03.03.2022
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo ładnie ogrodniczki. Swietnie się prezentują. Można regulować, więc kupiłam synowi większe i jeszcze podwijamy nogawki co wygląda bardzo nowocześnie. Kupione w promocji, więc tym bardziej cieszy.
Recenzja dodana 19.02.2022
(0) (0)
Zgłoś
Fajne spodnie, synek nosi 110 jeśli chodzi o spodnie ale 116 pasuje dobrze bo w pasie można uregulować. Nogawki za długie ale to żaden problem :)
Recenzja dodana 17.01.2022
(0) (0)
Zgłoś
Super . Spodnie bardzo fajne . Zgrabne.Rozmiarowo wypada jak duże 128 .
Recenzja dodana 17.12.2021
(1) (0)
Zgłoś
Spodnie dobrej jakości, ale warto brac większy rozmiar bo góra jest regulowana. Syn nosi rozmiar 104/110 i spodnie 110 są dobre na najbardziej rozszerzonych szelkach a nogawki za długie więc oddaje i zamawiam 122.
Recenzja dodana 02.11.2021
(0) (0)
Zgłoś
świetne spodnie,dobra jakość, rozmiar większy niż standardowo