Cool Club, Spodnie dresowe chłopięce, czarne, ocieplane

Inne z tej kategorii

Cool Club, Spodnie dresowe chłopięce, niebieskie

Cool Club

Cool Club, Spodnie dresowe chłopięce, niebieskie

39,00 59,99 -35%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły

Inne z tej marki

Cool Club, Skarpetki chłopięce, mix, zestaw, 7 szt.

Cool Club

Cool Club, Skarpetki chłopięce, mix, zestaw, 7 szt.

24,00 44,99 -47%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Majtki slipki chłopięce, mix, zestaw, 5 szt.

Cool Club

Cool Club, Majtki slipki chłopięce, mix, zestaw, 5 szt.

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Szorty kąpielowe chłopięce, UV 50, niebieskie

Cool Club

Cool Club, Szorty kąpielowe chłopięce, UV 50, niebieskie

29,00 39,99 -27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Skarpetki chłopięce, mix, zestaw, 7 szt.

Cool Club

Cool Club, Skarpetki chłopięce, mix, zestaw, 7 szt.

24,00 44,99 -47%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Szorty kąpielowe chłopięce, UV 50, niebieskie

Cool Club

Cool Club, Szorty kąpielowe chłopięce, UV 50, niebieskie

29,00 39,99 -27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

4.3/5

na podstawie 4 ocen

5
2
4
1
3
1
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 04.03.2021
(0) (0)
Zgłoś
Spodnie na zimę są super, pod spodem jest gruby miś, dziecku się bardzo spodobały. Ale rozmiarówka zaniżona, dla szczupłego chłopca wzrost 140/146 kupiłam 152 na długość są ok, ale w pasie było dużo luzu
Recenzja dodana 11.01.2021
(0) (0)
Zgłoś
Spodnie bardzo ciepłe i przyjemne, idealne dla tych którzy nie lubią ubierać pod spód kalesonów, faktycznie rozmiar jest mniejszy o jeden niż wynikałoby to z metki. Rozmiar 146 jest dobry na syna o wzroście 136, więc ma 140 i wiecej lepiej brać 152.
Recenzja dodana 11.01.2021
(1) (0)
Zgłoś
Spodnie bardzo ładne. Idealne na zimę, ocieplane grubym misiem. Rozmiar zaniżony, należy brać o jeden rozmiar większe.
Recenzja dodana 09.12.2020
(1) (0)
Zgłoś
Spodnie jakościowo bardzo fajne, ale rozmiarówka zaniżona: syn ma dokładnie 134 cm wzrostu, a zamówiony rozmiar 140 jest za mały (nogawki kończą się w połowie kostki, stan spodni jest niski). Zwracam i zamawiam rozmiar większe.