Cool Club, Spódnica dziewczęca, tiulowa, różowa

Inne z tej kategorii

Inne z tej marki

Cool Club, Body dziewczęce z krótkim rękawem, różowe

Cool Club

Cool Club, Body dziewczęce z krótkim rękawem, różowe

9,00 19,99 -55%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Body dziewczęce z krótkim rękawem, mix, zestaw, 2 szt.

Cool Club

Cool Club, Body dziewczęce z krótkim rękawem, mix, zestaw, 2 szt.

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Szorty dziewczęce, różowe

Cool Club

Cool Club, Szorty dziewczęce, różowe

9,00 19,99 -55%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Legginsy dziewczęce, różowe

Cool Club

Cool Club, Legginsy dziewczęce, różowe

9,00 19,99 -55%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

5/5

na podstawie 5 ocen

5
5
4
0
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 31.01.2022
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo fajna spódniczka. Tiul jest delikatny, ale dla mnie to ba plus. Rozmiar wypada mniejszy. Córka nosi ubrania 86, a spódniczka 92 jest idealna. Pasuje też dla szczupłych dziewczynek
Recenzja dodana 25.01.2022
(0) (0)
Zgłoś
Urocza spódniczka z ogonkiem królika, który zachwycił córkę :)) rozmiar 92 idealny na szczupłą 2-latkę. Gumka w pasie bardzo delikatna i elastyczna, pasuje idealnie. Polecam!
Recenzja dodana 20.11.2021
(0) (0)
Zgłoś
piękny kolor, wąska w pasie. ogonek króliczka zachwycił córkę. pecam
Recenzja dodana 29.10.2021
(1) (0)
Zgłoś
Piękna spódnica. Chociaż materiał łatwo się zaciąga,no cóż... urok tiulu. Ale i tak warto kupić.
Recenzja dodana 18.10.2021
(1) (0)
Zgłoś
spódniczka bardzo urocza, fajny pomponik z tyłu. materiał porządny, miękki tiul . rozmiar 92 pasuje na moją 10.5 kg córeczkę. polecam