Cool Club, Spódnica dziewczęca, tiulowa, czerwona

Inne z tej kategorii

Cool Club, Spódnica dziewczęca, granatowa

Cool Club

Cool Club, Spódnica dziewczęca, granatowa

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Spódnica dziewczęca, granatowa

Cool Club

Cool Club, Spódnica dziewczęca, granatowa

29,00 39,99 -27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Spódnica dziewczęca, niebieska

Cool Club

Cool Club, Spódnica dziewczęca, niebieska

29,00 59,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Spódnica dziewczęca, mix

Cool Club

Cool Club, Spódnica dziewczęca, mix

29,00 39,99 -27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Spódnica dziewczęca, granatowa

Cool Club

Cool Club, Spódnica dziewczęca, granatowa

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły

Inne z tej marki

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

29,00 59,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

4.6/5

na podstawie 8 ocen

5
7
4
0
3
0
2
1
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 13.12.2022
(0) (0)
Zgłoś
Dość ścisła gumka, więc wzięłam większą. Ładnie się prezentuje na żywo.
Recenzja dodana 20.01.2022
(0) (0)
Zgłoś
Spodniczka bardzo ładna, ale mając porównanie do takich samych spódniczek ze Smyka które mieliśmy i mamy to jest dość uboga w Tiul / falbany. W poprzednich spódniczkach warstwy tiulu zaczynały się wyżej przez co były gęste, bogate, nie było widać tego materiału na którym są naszyte. Teraz owszem Tiul ładny, ale w stosunku do poprzednich mało, bo każda warstwa zaczyna się dopiero gdy poprzednia się konczy i widać materiał na którym są naszyte. Widocznie cena została ta sama ale Smyk oszczędza na materiale.
Recenzja dodana 13.01.2022
(0) (0)
Zgłoś
Spódniczka w realu przepiękna. Kupiona na promocji. Gumka dość wąska raczej na szczupłą dziewczynkę.
Recenzja dodana 10.12.2021
(1) (0)
Zgłoś
śliczna. dla 4,5 latki kupiłam 116. Gumka w pasie nie jest luźna. można Wziąć rozmiar większy
Recenzja dodana 09.12.2021
(2) (0)
Zgłoś
Córka nosi 116, Wzięłam rozmiar 128 i jest idealna, będzie dobra jeszcze na przyszły rok :) jest śliczna, cudnie się mieni Polecam.
Recenzja dodana 01.12.2021
(1) (0)
Zgłoś
Gumka wąska rozmiar 116 pasuje na 5 latkę która nosi rozmiar 110 . Spódniczka śliczna , super się układa , kupiona w promocji . Jest super . Polecam .
Recenzja dodana 30.11.2021
(0) (0)
Zgłoś
jest piękna po prostu, lepiej wziąć rozmiar większą, bo gumka wąska
Recenzja dodana 20.11.2021
(3) (0)
Zgłoś
spódnica układa się super, wąska gumka, kolor intensywny