Opis produktu
Materiał i pielęgnacja
Specyfikacja
Cool Club, Płaszcz zimowy dziewczęcy z kapturem, czarny
Inne z tej kategorii
Inne z tej marki
Recenzje
4.8/5
na podstawie 9 ocen
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com". Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.Dodaj recenzję
Recenzja dodana 29.06.2023
(0) (0)
Zgłoś
Przepiękna kurtka. Cieplutka i ładna. Serdecznie polecam. Byłam bardzo z niej zadowolona.
Recenzja dodana 30.04.2021
(0) (0)
Zgłoś
Polecam, fajnie wygląda, ciepły i ten duży kaptur super. Kupiłam w promocji , nie ma co się zastanawiać tylko kupować !
Recenzja dodana 21.02.2021
(0) (0)
Zgłoś
Polecam z całego serca! płaszczyk jest piękny i bardzo wygodny. Córka wygląda fantastycznie.
Recenzja dodana 15.02.2021
(0) (0)
Zgłoś
bardzo fajna, długa, można dodać kolorowe dodatki, dobrze wykonana - w środku kożuszek.
Recenzja dodana 11.02.2021
(0) (0)
Zgłoś
polecam z czystym sercem plaszczyk wygląda ślicznie starannie uszyty wpodoodporny cena promocyjna rewelacja ;)
Recenzja dodana 25.01.2021
(0) (0)
Zgłoś
Rewelacyjna kurtka. Bardzo ciepła, zakrywa szyję idealnie, więc nie trzeba szalików /kominów. Córka zachwycona. Polecam
Recenzja dodana 30.12.2020
(1) (0)
Zgłoś
Polecam. Kurtka bardzo ładnie leży. Rozmiarówka standardowo.
Recenzja dodana 13.11.2020
(0) (1)
Zgłoś
Kochani z całego serca polecam płaszczyk jest śliczny i bardzo szybko doszedł. POLECAM
Recenzja dodana 05.11.2020
(1) (0)
Zgłoś
Jak dla mnie płaszczyk jest bardzo piękny, cieplutki, dobrze okrywa szyje, fajnie sie zapina. Kolor czerń, dziecko wygląda w nim naprawde super, polecam! Uwazam ze ciut cena wysoka ale coz...godny polecenia mimo wszystko :)


























