Cool Club, Kurtka wiosenna dziewczęca z kapturem, szara, parka

Inne z tej kategorii

Inne z tej marki

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy jednoczęściowy, UV 50, turkusowy

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy jednoczęściowy, UV 50, turkusowy

19,00 39,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Piżama dziewczęca, niebieska

Cool Club

Cool Club, Piżama dziewczęca, niebieska

34,00 49,99 -32%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

29,00 59,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

4.9/5

na podstawie 7 ocen

5
6
4
1
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 30.08.2021
(0) (0)
Zgłoś
Płaszczyk jest świetny, polecam, piekne kolory, wykonanie i jakość. Rozmiar powiedziałabym ze zaniżony o jeden rozmiar
Recenzja dodana 09.06.2021
(0) (0)
Zgłoś
kurteczka bardzo cienka, suwak dość szybko się zaczął zacinać, plus za długość i ściągacz w pasie
Recenzja dodana 31.03.2021
(0) (0)
Zgłoś
Kurteczka cudowna, córka mega zadowolona. Wzięłam rozmiar większa niż córka i nosi i jest super.
Recenzja dodana 17.03.2021
(0) (0)
Zgłoś
Na żywo jeszcze ładniejsza, bardzo fajny materiał.
Recenzja dodana 12.03.2021
(1) (0)
Zgłoś
Śliczna kurteczka, porządnie wykonana, idealna na wiosnę i chłodniejsze dni. Bardzo mi się podoba, polecam
Recenzja dodana 11.03.2021
(1) (0)
Zgłoś
Rozmiar standardowy, parka dłuższa, ładnie wygląda, materiał wodoodporny
Recenzja dodana 10.03.2021
(1) (0)
Zgłoś
Piękna kurteczka, na żywo jeszcze ładniejsza. Rozmiar standardowy. Córka nosi rozmiar 110/116. Zamówiłam 116 i jest idealna. Troszkę dłuższa ale nam to pasuje. Kolor piękny, w sam raz na wiosnę :)