Cool Club, Kurtka wiosenna dziewczęca z kapturem, 3w1, różowa

Inne z tej kategorii

Inne z tej marki

Cool Club, Piżama dziewczęca, niebieska

Cool Club

Cool Club, Piżama dziewczęca, niebieska

34,00 49,99 -32%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy jednoczęściowy, UV 50, turkusowy

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy jednoczęściowy, UV 50, turkusowy

19,00 39,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

29,00 59,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

5/5

na podstawie 5 ocen

5
5
4
0
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 25.03.2021
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo ładna, dobrze uszyta i porządna dłuższa kurtka, która z podszewką nada się na zimniejsze wiosenno-jesienne dni, natomiast bez podpinki, będzie pasowała na cieplejsze dni. Udało mi się skorzystać z 20% zniżki :) Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam
Recenzja dodana 04.03.2021
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo ładna kurteczka, rozmiar niezawyżony, ładny kolor, ładne wykonanie, fajna:)
Recenzja dodana 02.03.2021
(0) (0)
Zgłoś
Piękny kolor, fajnie odszyta-dłuższa na cieplejsze i chłodne dni-polecam:)
Recenzja dodana 01.03.2021
(0) (0)
Zgłoś
Gorąco polecam, kurtka jest rewelacyjna. Rozmiar zgodny z tabelą 🙂
Recenzja dodana 05.02.2021
(1) (0)
Zgłoś
Kurteczka a właściwie płaszczyk (córce sięga za pupę) ma piękny kolor. Sama kurteczka bez podpinki jest cieniutka i bez podszewki, nada się na cieplejszą pogodę. Sama podpinka może robić za fajną cieniutką lekką kurteczkę, nie jest mocno watowana tylko delikatnie i jest krótsza niż cała kurtka. Połączenie ich razem będzie fajne na chłodniejszą wiosnę i jesień. Mamy rozmiar 98 (córka nosi 92) i jest lekko luźna. Rękawy są długie.