Cool Club, Komplet dziewczęcy, Sukienka z długim rękawem, Legginsy, granatowe, kwiaty

Inne z tej marki

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

29,00 59,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły

Wielopaki - to się opłaca:

Cool Club, Majtki figi dziewczęce, mix, zestaw, 5 szt.

Cool Club

Cool Club, Majtki figi dziewczęce, mix, zestaw, 5 szt.

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Majtki figi dziewczęce, mix, zestaw, 7 szt.

Cool Club

Cool Club, Majtki figi dziewczęce, mix, zestaw, 7 szt.

29,00 59,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Szorty dziewczęce, mix, zestaw, 2 szt.

Cool Club

Cool Club, Szorty dziewczęce, mix, zestaw, 2 szt.

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Skarpetki dziewczęce, stopki, mix, zestaw, 5 szt.

Cool Club

Cool Club, Skarpetki dziewczęce, stopki, mix, zestaw, 5 szt.

17,00 34,99 -51%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Szorty dziewczęce, mix, zestaw, 2 szt.

Cool Club

Cool Club, Szorty dziewczęce, mix, zestaw, 2 szt.

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

5/5

na podstawie 1 ocen

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 04.02.2023
(0) (0)
Zgłoś
Fantastyczny komplet, rozmiar standardowy, po praniu nic się nie dzieje. Polecam.