Cool Club, Kombinezon chłopięcy z kapturem, ocieplany, niebieski, Myszka Miki

Inne z tej marki

Recenzje

4.8/5

na podstawie 6 ocen

5
5
4
1
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 16.10.2024
(0) (0)
Zgłoś
Super produkt, będzie nam służył 2 zimę pod rząd. Super, że elementy są odczepiane, łatwo się czyści.
Recenzja dodana 16.02.2024
(0) (0)
Zgłoś
Śliczny, bardzo ładnie uszyty. Dziecko wygląda w nim przeuroczo.
Recenzja dodana 23.12.2023
(0) (1)
Zgłoś
Super ,bardzo wygodny i ciepły ,jestem zadowolona i synek też
Recenzja dodana 20.12.2023
(0) (1)
Zgłoś
Kombinezon jest bardzo dobry.Sybek czuje się dobrze.Kombinezon trzyma ciepło.Polecam. 😊
Recenzja dodana 08.11.2023
(3) (2)
Zgłoś
Ogólnie fajny, ale w okolicach zamka z jednej strony trochę się nie wszyły, a materiał, ocieplenie i nitki wystają i uniemożliwiają zapięcie zamka...
Recenzja dodana 29.10.2023
(0) (4)
Zgłoś
Jestem zadowolona z zakupu, kombinezon jest bardzo ciepły, śliczny, dobrze wykonany. Zakupiłam go na promocji za 135 zł, uważam, że było warto 😊