Cool Club, Body baletowe dziewczęce z krótkim rękawem, czarne

39,99
(6)

Zamów do godziny 12:00 - wyślemy dziś!

Inne z tej marki

Cool Club, Piżama dziewczęca, niebieska

Cool Club

Cool Club, Piżama dziewczęca, niebieska

34,00 49,99 -32%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy jednoczęściowy, UV 50, turkusowy

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy jednoczęściowy, UV 50, turkusowy

19,00 39,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

29,00 59,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

3.7/5

na podstawie 6 ocen

5
4
4
0
3
0
2
0
1
2
Zgodność z rozmiarem
na podstawie 3 ocen
MniejszyIdealnyWiększy
Długość
na podstawie 3 ocen
KrótszaIdealnaDłuższa
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 26.09.2025
(0) (0)
Zgłoś
Rozmiar: 104
Kolor: czarny
Potwierdzony zakup
Produkt całkowicie spełnił moje oczekiwania.Wnuczka zachwycona.
Zgodność z rozmiarem:
Idealny
Długość:
Idealna
Recenzja dodana 19.09.2025
(0) (0)
Zgłoś
Rozmiar: 128
Kolor: czarny
Potwierdzony zakup
Córka zadowolona, strój bardzo fajny jak za tą cenę
Zgodność z rozmiarem:
Idealny
Długość:
Idealna
Recenzja dodana 27.05.2025
(0) (0)
Zgłoś
Rozmiar: 134
Kolor: czarny
Potwierdzony zakup
Piękne . Polecam
Zgodność z rozmiarem:
Idealny
Długość:
Idealna
Recenzja dodana 20.12.2024
(0) (0)
Zgłoś
Badziew!!! Córka przebiegła się naokoło po sali i spódniczka zaczęła się pruć!!! Nie warte złamanego grosza.
Recenzja dodana 14.09.2024
(1) (0)
Zgłoś
Samo body dobre, ładnie dopasowane, wycięte na plecach. Falbanka niestety bardzo słabej jakości. po pierwszych zajęciach cała się rozpadła. rozeszła się na szwach i obrzeżach.
Recenzja dodana 05.10.2023
(1) (1)
Zgłoś
strój śliczny ale trzeba brać rozmiar większy. córka ma 120 cm wzrostu kupiłam jej 140. ma lekki zapas.