Cool Club, Bluza dziewczęca z kapturem, ecru, Kraina Lodu, Elsa

Inne z tej kategorii

Cool Club, Bluza dziewczęca z kapturem, rozpinana, ocieplana, szara melanż

Cool Club

Cool Club, Bluza dziewczęca z kapturem, rozpinana, ocieplana, szara melanż

29,00 39,99 -27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Bluza dziewczęca z kapturem, rozpinana, pomarańczowa

Cool Club

Cool Club, Bluza dziewczęca z kapturem, rozpinana, pomarańczowa

34,00 49,99 -32%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Bluza dziewczęca z kapturem, rozpinana, zielona

Cool Club

Cool Club, Bluza dziewczęca z kapturem, rozpinana, zielona

34,00 49,99 -32%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły

Inne z tej marki

Cool Club, Piżama dziewczęca, niebieska

Cool Club

Cool Club, Piżama dziewczęca, niebieska

34,00 49,99 -32%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy jednoczęściowy, UV 50, turkusowy

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy jednoczęściowy, UV 50, turkusowy

19,00 39,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, mix

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

Cool Club

Cool Club, Strój kąpielowy dziewczęcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski

29,00 59,99 -52%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

3.2/5

na podstawie 5 ocen

5
1
4
0
3
3
2
1
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 13.06.2020
(0) (1)
Zgłoś
bluza bardzo ładna, moja Córka jest bardzo zadowolona, chętnie ją zakłada.
Recenzja dodana 08.06.2020
(0) (0)
Zgłoś
Radzę brać rozmiar większą. Ciężko się zakłada przez wąski otwór na głowę.Raczej na szczupłe dziecko. Ogólnie bardzo ładna
Recenzja dodana 04.06.2020
(0) (0)
Zgłoś
Potwierdzam poprzednią opinię, bluza w rozmiarze 116 a jest na styk na dziecko o wzroście 110, krótka i ma za ciasny otwór, ciężko zdjąć. Poza tym już się mechaci.
Recenzja dodana 30.04.2020
(0) (0)
Zgłoś
Bluza jest cienka i troche krotka jak na 116. Otwor na glowe jest waski. Jest ladna, ale stosunek jakosci do ceny jest niekorzystny.
Recenzja dodana 20.03.2020
(1) (0)
Zgłoś
Jest naprawdę świetna. Ładnie uszyta, dobra jakość, raczej taka cienka. Śliczna