Cool Club, Bluza chłopięca z kapturem, rozpinana, futrzana, granatowa

Inne z tej kategorii

Cool Club, Bluza chłopięca z kapturem, rozpinana, zielona

Cool Club

Cool Club, Bluza chłopięca z kapturem, rozpinana, zielona

29,00 39,99 -27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły

Inne z tej marki

Cool Club, Komplet kąpielowy chłopięcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski, Toy Story

Cool Club

Cool Club, Komplet kąpielowy chłopięcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski, Toy Story

35,00 69,99 -50%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Skarpetki chłopięce, stopki, mix, zestaw, 5 szt.

Cool Club

Cool Club, Skarpetki chłopięce, stopki, mix, zestaw, 5 szt.

17,00 34,99 -51%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Szorty kąpielowe chłopięce, UV 50, brzoskwiniowe, Spider-Man

Cool Club

Cool Club, Szorty kąpielowe chłopięce, UV 50, brzoskwiniowe, Spider-Man

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

5/5

na podstawie 7 ocen

5
7
4
0
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 17.02.2022
(0) (0)
Zgłoś
Bluza bardzo fajna. Cieła, mięciutka. W cenie promocyjnej warto. Polecam.
Recenzja dodana 12.02.2022
(0) (2)
Zgłoś
bluza super. córka lubi takie misiowe bluzy zakładać na bluzki z krótkim rękawem, dlatego kupiłyśmy ja na prezent urodzinowy dla kolegi z przedszkola😉. Rozmiar jaki wzięłyśmy to 134, córka ma 120cm wzrostu i jest troszkę wieksza więc na kolegę też będzie ok. dobrałyśmy jeszcze tutaj grę Dobble w którą też lubimy grać myślę że obdarowanemu też się spodoba😁
Recenzja dodana 07.02.2022
(0) (0)
Zgłoś
bluza mega, super miękka, ciepła, ja co roku lubię mieć taką w szafie synka nawet na sezon wiosna,lato kiedy są chłodniejsze dni
Recenzja dodana 06.02.2022
(0) (0)
Zgłoś
Milutka,pluszowa bluza. Nie jest bardzo gruba ale ciepła. Kaptur ma dodatkowo podszewkę.
Recenzja dodana 05.02.2022
(0) (0)
Zgłoś
Fajna, miła w dotyku bluza. Ale nie jest gruba jakby się wydawała po zdjęciu. Za 20 zł na pewno warto.
Recenzja dodana 03.02.2022
(0) (1)
Zgłoś
Miła w dotyku, wg mnie wygląda na ciepła ale chyba taka nie jest. Kupiona w promocji więc na pewno będzie noszona :)
Recenzja dodana 28.01.2022
(0) (0)
Zgłoś
Bluza bardzo ciepła i miła w dotyku. Bardzo dobra jakość. Zakupiona w promocji za 20 zł. Polecam.