Cool Club, Bluza chłopięca z kapturem, granatowa, traktory

Inne z tej kategorii

Cool Club, Bluza chłopięca z kapturem, rozpinana, zielona

Cool Club

Cool Club, Bluza chłopięca z kapturem, rozpinana, zielona

29,00 39,99 -27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99 zł
Zobacz szczegóły

Inne z tej marki

Cool Club, Komplet kąpielowy chłopięcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski, Toy Story

Cool Club

Cool Club, Komplet kąpielowy chłopięcy dwuczęściowy, UV 50, niebieski, Toy Story

35,00 69,99 -50%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Skarpetki chłopięce, stopki, mix, zestaw, 5 szt.

Cool Club

Cool Club, Skarpetki chłopięce, stopki, mix, zestaw, 5 szt.

17,00 34,99 -51%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,99 zł
Zobacz szczegóły
Cool Club, Szorty kąpielowe chłopięce, UV 50, brzoskwiniowe, Spider-Man

Cool Club

Cool Club, Szorty kąpielowe chłopięce, UV 50, brzoskwiniowe, Spider-Man

26,00 49,99 -48%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Zobacz szczegóły

Recenzje

3.2/5

na podstawie 6 ocen

5
2
4
1
3
0
2
2
1
1
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 31.12.2020
(0) (0)
Zgłoś
Też dostałam traktorki do góry kołami nie tak jak na zdjęciu. Przyszła mi rozmiar mniejsza pomimo informacji na metce że jest w większym rozmiarze. Zwróciłam.
Recenzja dodana 29.12.2020
(0) (0)
Zgłoś
Bluza jest super, cieplejsza ze względu na meszek od środka. Wzór się nie spiera ani nie wyciera
Recenzja dodana 20.12.2020
(0) (0)
Zgłoś
Przyjemny materiał, bardzo ładne kolory, świetnie leży. Polecam kupić w promocji
Recenzja dodana 05.12.2020
(1) (0)
Zgłoś
niestety bluza jakościowo ok ale nie wiem dlaczego mam bluzę z wzorem do góry nogami. Tzn wszystkie traktorki są do góry nogami.
Recenzja dodana 16.11.2020
(1) (0)
Zgłoś
Bluzę zakupiłam w rozmiarze 116...gdy przyszła wierzyć mi się nie chciało w to co widzę. Sprawdzam metki 116 a wyglądają jak 98. Porażka jeśli takie szopki będziecie robić to w kryzysie czeka Was jeszcze większy lookdown bo odechciewa się zamawiania on-line. Mimo super koloru i wzoru nie polecam...błednie wszyste metki lub rozmiar zaniżony o 2 lub 3 rozmiary...Porażka
Recenzja dodana 21.10.2020
(1) (0)
Zgłoś
Rozmiarowka zanizona. Koniecznie rozmiar większa trzeba brać . Ja musiałam oddać bo 98 malutka i ciasna że ciężko założyć A 98 syn nosi z zapasem już A tu bluza ciasna i krótka