Cool Club, Bezrękawnik dla dziewczynki

Recenzje

4.6/5

na podstawie 16 ocen

5
9
4
7
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 12.11.2015
(0) (0)
Zgłoś
lekki, nie za gruby, nie za cienki, idealny i ten nadruk, dziewczynki są zachwycone ! kolorystka idealna, ładna, dziewczęca ale niebrudząca
Recenzja dodana 12.11.2015
(0) (0)
Zgłoś
lekki, nie za gruby, nie za cienki, idealny i ten nadruk, dziewczynki są zachwycone ! kolorystka idealna, ładna, dziewczęca ale niebrudząca
Recenzja dodana 08.11.2015
(0) (0)
Zgłoś
Proszę mi powiedzieć, jeżeli chodzi o rozmiarówkę tej kamizelki, czy taka jak dziecko nosi rozmiar czy jednak zawyżona lub zaniżona?
Recenzja dodana 04.11.2015
(0) (0)
Zgłoś
Cudna. Córcia jest zachwycona kamizelką. Fajnie wyglądz. Polecam
Recenzja dodana 28.10.2015
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo fajna kamizelka w pastelowych kolorach, ciepła i ładnie uszyta. Polecam.
Recenzja dodana 26.10.2015
(0) (0)
Zgłoś
Bezrękawnik super,córcia za nim przepada wzór w pieski-b. fajny po praniu nic się nie dzieje,POLECAM ZAKUP.