Chicco, Polly Magic Cocoa, krzesełko do karmienia

Inne z tej kategorii

Kindekraft, Dinnly, składane krzesełko do karmienia, beżowe

Kinderkraft

Kindekraft, Dinnly, składane krzesełko do karmienia, beżowe

199,99
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Grey

Kinderkraft

Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Grey

319,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Beige

Kinderkraft

Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Beige

319,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Enock, krzesełko do karmienia, beige

Kinderkraft

Kinderkraft, Enock, krzesełko do karmienia, beige

269,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Enock, krzesełko do karmienia + bujaczek, Calmee, Grey

Kinderkraft

Kinderkraft, Enock, krzesełko do karmienia + bujaczek, Calmee, Grey

529,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Green

Kinderkraft

Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Green

319,00
Dodaj do koszyka

Recenzje

4/5

na podstawie 3 ocen

5
0
4
3
3
0
2
0
1
0
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 20.11.2015
(0) (0)
Zgłoś
Krzesełko super, dobrze wykonane, stabilne, rozkładane oparcie w trzech pozycjach dlatego jest dobre dla dziecka juz od urodzenia :) Polecam
Recenzja dodana 05.03.2015
(0) (1)
Zgłoś
Krzesełko dobrej jakości, stabilne, dobrze wyprofilowane. Ładnie się prezentuje. Mój syn lubi w nim siedzieć. Jedyną wadą jest to, że dziecku strasznie poci się w nim głowa. Ogólnie polecam :)
Recenzja dodana 07.01.2015
(0) (0)
Zgłoś
Krzesełko doskonałe - wygodne, stabilne, wszystko przemyślane - regulacja oparcia, wysokości, podnóżka i stolika; stolik mocowany z tyłu; kosz na zabawki jest również świetnym rozwiązaniem; krzesełko bardzo dobrze zaprojektowane i wykonane, ma estetyczny wygląd i ładny ciepły kolor ciemnego beżu. Kupiliśmy je jak córka miała już pół roku, a szkoda bo świetnie sprawdzi się też dla noworodka jako leżaczek; zabaweczki które są w zestawie również przypadły córce do gustu, szczególnie konik :) gorąco polecam