Chicco, Bebecare Easy Tech, system informujący o pozostawieniu dziecka w aucie

Indeks: 6634003

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Chicco BebeCare Easy-Tech

Uniwersalny system informujący o pozostawieniu dziecka w aucie.

Chicco BebeCare został zaprojektowany i opracowany w celu sygnalizowania obecności dziecka w pojeździe oraz ostrzegania użytkownika jeśli ten przypadkiem oddali się od pojazdu bez dziecka. Produkt ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa dziecka w czasie podróżowania samochodem. Ponad to, w trosce o dobre samopoczucie dziecka - co 30 minut aplikacja wysyła powiadomienie push wraz z wyskakującym okienkiem i sygnałem dźwiękowym informującym użytkownika, że zaleca się regularne przerwy, aby zapewnić dobre samopoczucie dziecka.

  • Uniwersalny

Zintegrowany klips pozwala przypiąć BebeCare do każdego fotelika bez względu na jego markę i kategorię. Bezpłatna aplikacja integrująca urządzenie BebeCare z smartfonem dostępna jest na systemy Android i i-OS.

  • Prosty w obsłudze

Wystarczy wsunąć ruchomy element aby aktywować BebeCare. W momencie kiedy wypinamy dziecko z fotelika wystarczy dezaktywować BebeCare.

  • Nowoczesny

Wszystkie procesy są realizowane poprzez aplikację w smartfonie. Łączność BebeCare z smartfonem dzięki technologii Bluetooth. Telefon monitoruje stan baterii w urządzeniu BebeCare. Wykorzystanie technologii geolokalizacji w wiadomościach z alarmem najwyższego stopnia. Instalacja i konfiguracja systemu zajmuje zaledwie kilka minut.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu