Caretero, Indigo, krzesełko i huśtawka, 2w1, grey

Inne z tej kategorii

Kindekraft, Dinnly, składane krzesełko do karmienia, beżowe

Kinderkraft

Kindekraft, Dinnly, składane krzesełko do karmienia, beżowe

199,99
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Grey

Kinderkraft

Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Grey

319,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Beige

Kinderkraft

Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Beige

319,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Enock, krzesełko do karmienia, beige

Kinderkraft

Kinderkraft, Enock, krzesełko do karmienia, beige

269,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Enock, krzesełko do karmienia + bujaczek, Calmee, Grey

Kinderkraft

Kinderkraft, Enock, krzesełko do karmienia + bujaczek, Calmee, Grey

529,00
Dodaj do koszyka
Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Green

Kinderkraft

Kinderkraft, Tummie, krzesełko do karmienia, Green

319,00
Dodaj do koszyka

Recenzje

3.5/5

na podstawie 4 ocen

5
2
4
0
3
1
2
0
1
1
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 01.09.2022
(0) (0)
Zgłoś
Jako huśtawka nie ma praktycznie zastosowania bo nie rozkłada się do pozycji leżącej i nadaje się dla dziecka już siedzącego ale limit wagowy -9kg w większości już na to nie pozwala. Jako krzesełko fajne, duże bardzo stabilne, mój 2,5 roczny syn nadal bez problemu się mieści. Minus ze krzesełko jest bardzo ciężkie i mogliby chociaż do jednej pary nóg dorobić kółka bo przestawianie tego gabarytu to mega wyzwanie.
Recenzja dodana 07.09.2019
(0) (0)
Zgłoś
Rewelacyjne połączenie krzesełka i bujaczka. Mój maluch usypiał tylko na mnie i ze mną nie chciał dać się odłożyć do łóżeczka. A teraz udaje się usnąć w bujaczku.
Recenzja dodana 05.08.2019
(0) (2)
Zgłoś
2 razem nie kupilabym tego wielkiego klocka gdybym kupowala bujaczek i krzeselko po raz kolejny. Jako bujaczek super.. Ale dla dziecka juz stabilniejszego, od 0 sie nie nadaje. Melodyjki wcale nie są rewelacyjne. Miejsca zajmuje strasznie duzo i to dostrzeglismy dopiero kiedy corka zaczela jesc posilki. Brudzi sie tragicznie. Mamy energiczne dziecko i uwierzycie co posilek to czyszczenie scierka fotelika...nie byłoby problemu gdyby byl plastikowy , jest w nim sporo materialu i zakamarków...tragedia :/ Do znudzenia czyszczenie fotelika. Nic tylko go oddac, bo wstyd sprzedac. Dzis corka ma 13 miesiecy i dostaje szalu kiedy ma w nim siedziec. Nie da sie w nim zapiac. Mamy 2 zwykły plasikowy najtanszy za 50 zl , siedzi chetnie i nie ma problemu z niczym. Choc wykonanie jest ok, bardzo solidna konstrukcja. Stolik byl reklamowanu po 2 tyg bo wypinal sie z 1 strony, reklamacja uwzgledniona bez problemu przyslali 2. Ogolnie Nie polecam. Lepiej kupic zwykly fotelik i bujaczek.
Recenzja dodana 13.01.2019
(0) (0)
Zgłoś
Polecam mamy jest rewelacyjny od dnia narodzin wszystko się sprawdza i wszystko super przydatne dziś synek ma 13miesiecy pięknie siedzi je bawi się polecam cena uważam super adekwatna do wymagań które spełnia