Canpol babies, Hello Little, bidon niekapek z rurką, beż, 350 ml, 12m+

Inne z tej kategorii

Recenzje

3/5

na podstawie 4 ocen

5
2
4
0
3
0
2
0
1
2
Recenzję mogą dodać
zalogowani
użytkownicy, którzy kupili produkt. Recenzje zamieszczone w sklepie internetowym smyk.com mogą lub mogły pochodzić z akcji promocyjnych, w szczególności "Punkty za recenzje produktów na smyk.com".
Sprawdź
, jak dodawane są recenzje.
Dodaj recenzję
Recenzja dodana 03.09.2021
(0) (0)
Zgłoś
Fatalny bidon.Przecieka okropnie,po kilku mies.używania córka odgryzła kawałek rurki.Plus tylko za możliwość wyczyszczenia rurki i cenę.Nie polecam
Recenzja dodana 31.05.2021
(1) (0)
Zgłoś
Nie polecam- skuszona pozytywnymi opiniami zakupiłam go. Dziecko nie potrafiło pociągnąć wody z bidonu- ja sama rownież miałam z tym problem.
Recenzja dodana 06.11.2020
(0) (0)
Zgłoś
Najlepsza z wszystkich niekapkow jakie mieliśmy. Polecam
Recenzja dodana 14.05.2020
(0) (0)
Zgłoś
Bardzo fajny kubek, ulubiony mojego dziecka, wygodny w utrzymaniu czystości i bardzo mocna rurka, mimo, że córka często ją gryzie podczas picia.