× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

Cena

pokaż

Marka

więcej

Play-Doh

Znaleziono: 31 produktów

Play-Doh

Play-Doh jest marką jednej z największych wytwórni zabawek na świecie – amerykańskiej firmy Hasbro. Istnieje na rynku już od ponad 50 lat i oferuje niezwykle kolorowe i ciekawe zabawki plastyczne, głównie z modeliny, która jest wykorzystywana do zajęć w szkole oraz do zabawy w domu. Firma cały czas pracuje nad tworzeniem nowych pięknych kolorów i poszerza paletę produktów, które są bezpieczne i najwyższej jakości.

 

Na smyk.com znajdziesz plastelinę Play-Doh w wielu wariantach do wyboru. Czekają na Ciebie zestawy kreatywne, pojedyncze tubki uzupełniające oraz masy plastyczne, dzięki którym dziecko jeszcze bardziej będzie mogło rozwinąć swoją wyobraźnię. Każdy zestaw ciastoliny Play-Doh jest inny i pozwala na tworzenie zróżnicowanych kształtów i zabawek.

 

W tej kategorii znajdziesz ciastolinę w takich zestawach jak magiczny piekarnik, Kraina Lodu, fabryka śmiechu, dentysta i wiele, wiele innych. Ciastolina Play-Doh to zabawa zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki – każde dziecko pokocha ją za ogromną liczbę możliwości, jaką daje! Szkrab może przerabiać masę plastyczną do woli i zawsze na nowo lepić nowe przedmioty. Zestaw Play-Doh to nie tylko świetna rozrywka, ale i możliwość rozwoju motoryki małej czy umiejętności artystycznych u dziecka. Sprawdź, jakie dokładnie zestawy ciastolin i plasteliny Play-Doh znajdziesz na smyk.com, i sprezentuj maluchowi wymarzoną zabawkę!