Filtruj:

Monopoly - gry planszowe dla dzieci

Znaleziono: 29 produktów

Monopoly

Monopoly to kultowa marka wielkiej firmy zajmującej się produkcją zabawek – Hasbro Toys Enterprises, Inc. Ta gra planszowa ma już 75 lat, została wymyślona w USA w okresie Wielkiego Kryzysu, jednak nadal cieszy się wielką popularnością na całym świecie. Klasyczna wersja gry Monopoly polega na handlu nieruchomościami i daje graczom szansę wzbogacenia się i obracania dużymi pieniędzmi. Firma wypuściła jednak na rynek wiele wariantów tej planszówki – rodzajów Monopoly jest od groma! Także na Smyk.com oferujemy niemały wybór poszczególnych wersji.

 

Dzieciom szczególnie może przypaść do gustu gra Monopoly junior, w której pionkami są ulubione postacie z bajek – uproszczone zasady nie powinny sprawić żadnego problemu nawet najmniejszym smykom. Monopoly ma jednak wersje także dla starszych szkrabów – młodzi sportowcy mogą wybrać opcję z wizerunkami graczy z polskiej reprezentacji w piłce nożnej, fani filmów mają do wyboru wersję Monopoly z „Grą o tron” albo „Star Wars”, a miłośnicy XX wieku mogą poczuć się jak w dwudziestoleciu międzywojennym dzięki jednej z historycznych edycji!

 

Monopoly to gra planszowa, która dzięki dużej liczbie rodzajów została pokochana przez wiele pokoleń. Grają w nią nie tylko dzieci, ale i dorośli – dlatego jest tak uniwersalną planszówką i niemal zawsze stanowi świetny wybór na prezent. Sprawdź, jakie dokładnie wersje Monopoly możesz znaleźć na smyk.com, i kup swojemu dziecku wymarzoną edycję – w którą będziecie wspólnie grać!