L.O.L. Surprise

L.O.L. Surprise
× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

Cena

pokaż

Licencja

Znaleziono: 57 produktów

L.O.L. Surprise

LOL Surprise w ostatnim czasie podbijają serca wszystkich miłośniczek kolekcjonerskich laleczek! Na czym polega fenomen popularnych figurek? W tym przypadku maluch rozpoczyna zabawę już od rozpakowywania postaci. Odkrywanie kolejnych warstw jest szczególnie ekscytującym procesem dla najmłodszych, o czym przekonali się wszyscy fani figurek L.O.L Surprise. Każda lalka wyposażona jest w strój, buty i niezbędne akcesoria. Poznaj laleczki L.O.L Surprise dostępne na smyk.com!

 

Odkryj świat L.O.L. Surprise – zabawki dla małych i dużych fanów!

Odkryj magiczny świata L.O.L Surprise! Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór zabawek dla małych i dużych fanów popularnej marki. Odkryj tajemnicze kulki z ukrytymi laleczkami, zestawy do stylizacji, domki dla lalek i dziesiątki innych produktów! L.O.L Surprise serie za każdym razem dostarczą maluchowi nowe wyzwania, niespodzianki i mnóstwo zabawy.

 

Najnowsza seria L.O.L Surprise – odkryj najmodniejsze lalki!

L.O.L Surprise lalki w ostatnim czasie biją wszelkie rekordy popularności! Najmodniejsze zabawki oczarują Twoją córeczkę niesamowitym wyglądem i porywającymi funkcjami. W ofercie SMYKA znajdziesz zestawy połączonych ze sobą kul, skrywających nawet 10 niespodzianek. Specjalne figurki Surprise – L.O.L mogą nawet zmienić kolor włosów po zanurzeniu w wodzie. Twoja pociecha nie pozna nowej przyjaciółki, która w mgnieniu oka przejdzie wystrzałową metamorfozę!

 

L.O.L. Surprise – idealny prezent dla małych miłośniczek mody!

L.O.L. Surprise to przede wszystkim porywające laleczki modowe! W każdym zestawie znajdziesz kilka akcesoriów, które uzupełnią stylizację figurki. Największą atrakcją dla Twojej pociechy będą jednak kostiumy lalki L.O.L. Surprise! W dostępnych na smyk.com kompletach znajdziesz m.in. kilka par butów, szlafroki, piżamki i stroje kąpielowe. Zabawki L.O.L Surprise to doskonały prezent dla wszystkich miłośniczek mody!

 

Zabawki L.O.L Surprise – kreatywna zabawa dla każdej dziewczynki!

Zabawa L.O.L Surprise zaczyna się już w momencie rozpakowywania! Każda zabawka złożona jest z kilku warstw, które brzdąc konsekwentnie rozpakowuje. Radość z odkrywania niespodzianki nie ma końca! W środku znajdziesz nie tylko unikalne L.O.L Surprise nastolatki-lalki. Każdy zestaw wzbogaca malucha o nowe naklejki kolekcjonerskie! W końcowym etapie dziecko obsypuje nową przyjaciółkę konfetti, aby poczuła się jak prawdziwa gwiazda.

Po rozpakowaniu lalki L.O.L Surprise maluch może przejść od razu do zabawy. Kto wie, gdzie doprowadzi zebrane figurki wyobraźnia i kreatywność brzdąca?