Filtruj:

Goki - zabawki drewniane

Znaleziono: 700 produktów

Goki – zabawa na całego

Układanie klocków, malowanie farbkami czy kręcenie kalejdoskopem pełnym zmieniających się wielobarwnych wzorów, to dla malucha nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim nauka, wspierająca jego prawidłowy rozwój w wielu zakresach. Zabawki Goki wyróżniają się bajecznymi kolorami, dużą wytrzymałością oraz pomysłowymi rozwiązaniami, dzięki którym dziecko już od pierwszych miesięcy życia ma możliwość poznawania otaczającego go świata za pomocą podstawowych zmysłów.

Goki – drewniane zabawki dla najmłodszych

Drewno jest naturalnym i odpornym na uszkodzenia materiałem. Nie wywołuje alergii, przez co może być używany do wyrobu akcesoriów i zabawek przeznaczonych nawet dla najmłodszych milusińskich. Goki to puzzle, niewielkie memory, domino pełne uroczych postaci albo proste sortery, które nie tylko wspierają rozwój manualny malucha, ale także uczą go np. związków przyczynowo-skutkowych oraz stymulują rozwój zmysłów. Kolorowe klocki Goki z literkami lub kształtami doskonale pobudzają wyobraźnię i ucząc logicznego myślenia, wstępnie przygotowują malucha do opanowania abecadła lub podstawowych zagadnień matematycznych.

Wspólna zabawa na całego

Kilkulatki uwielbiają zabawy angażujące także przyjaciół lub najbliższych członków rodziny. Kto w dzieciństwie nie bawił się w popularny od stuleci domek dla lalek, sklep albo małego mechanika? Owoce, warzywa czy pieczywo z drewna można zważyć na wadze, a wartość zakupów obliczyć za pomocą kolorowego liczydła i wypłacić resztę dzięki praktycznej kasie Goki z wmontowanym kalkulatorkiem. Urodzeni majsterkowicze chętnie zajmą się wbijaniem bezpiecznych gwoździ lub łączeniem poszczególnych elementów za pomocą drewnianych śrubek i kół zębatych o różnej wielkości.

Goki: gra i zabawa dla wszystkich

Zabawki nie tylko bawią i pomagają zorganizować czas, ale także uczą. Uroczy drewniany but z dziurkami pomaga maluchowi opanować wiązanie sznurówek, proste instrumenty muzyczne uczą rozpoznawania różnorodnych dźwięków i ich położenia w skali, a Goki układanka balansująca pokazuje związek pomiędzy ciężarem, rozmiarem oraz rozmieszczeniem poszczególnych elementów na równoważni.

A może by tak wybrać się w tajemniczą podróż po salonie? Jeździk Goki świetnie się sprawdzi zarówno wewnątrz mieszkania, jak i na chodniku wokół domu. Elegancki design, gumowane koła, wygodna kierownica oraz lekka metalowo-plastikowa konstrukcja przyciągną uwagę malucha i zachęcą go do zabawy w niezwykle dzielnego strażaka lub odważnego rajdowca.