LEGO® Technic

LEGO® Technic to prawdziwe wyzwanie dla doświadczonych budowniczych LEGO. Korzystając z systemów zawieszenia i zasilania pneumatycznego, dzieci mogą budować różne pojazdy z realistycznymi, działającymi układami, takimi jak automatyczne drzwi i napędy na cztery koła. Każdy zestaw – od dźwigu po bolid wyścigowy – można przerobić na inny pojazd, co zwiększa możliwości zabawy. System LEGO Technic umożliwia budowanie skomplikowanych mechanizmów występujących w skrzyniach biegów, silnikach tłokowych i dźwigach, które pasują do innych klocków LEGO.

Znaleziono: 33 produkty

Lego Technic

 

Zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy czas na prezent w postaci klocków LEGO Technic? Na smyk.com znajdziesz zestawy tych kultowych klocków przeznaczone dla dzieci już od 7. roku życia. Oczywiście nie brakuje również propozycji dla starszych i bardziej doświadczonych konstruktorów. To między innymi zabawki LEGO Technic. Taki prezent może świetnie sprawdzić się jako upominek dla rodzeństwa a nawet całej rodziny! Ponieważ klocki LEGO Technic potrafią inspirować do wielogodzinnej, wspólnej rozrywki na naprawdę wysokim poziomie.

 

W tej kategorii przygotowaliśmy wszystko o czym tylko może marzyć młodszy i starszy wielbiciel konstruowania najróżniejszych pojazdów i maszyn. LEGO Technic ze smyk.com spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych pociech. Przygoda, która zaczyna się na etapie konstruowania niezwykłych zabawek – to dopiero wstęp do emocji związanych z wykorzystaniem ich podczas zabawy. W wyścigi samochodowe, plac budowy, pokazy kaskaderskie czy akcje ratunkowe z udziałem śmigłowca – to zaledwie kilka scenariuszy zabaw, podczas których można wykorzystać skonstruowane maszyny.

 

Co więcej – zestawy LEGO Technic to coś więcej niż łączenie klocków. To przygoda związana z działaniem silników, zawieszeń i mocy niezwykłych maszyn, ponieważ konstrukcje odwzorowują sposób ich działania. Prócz tego, zabawki LEGO Technic dla wielu osób mogą mieć również bezcenną wartość kolekcjonerską lub dekoracyjną.

 

W sklepie internetowym SMYK czekają na ciebie klocki LEGO Technic, z których można wyczarować prawdziwe cuda techniki. Większy zestaw to świetny pomysł na prezent dla rodzeństwa (i nie tylko w przypadku braci, ponieważ dziewczyny też uwielbiają zestawy LEGO Technic i radzą sobie z nimi lepiej niż niejeden chłopiec!) Sprawdź, co przygotowaliśmy na smyk.com i wybierz najlepiej!

 

LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, the FRIENDS logo, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS and MIXELS are trademarks of the LEGO Group. ©2016 The LEGO Group.