LEGO® Super Mario

Znaleziono: 21 produktów

Lego Super Mario

 

Szukasz klocków LEGO, których głównym bohaterem jest słynny Mario? Świetnie się składa, ponieważ na smyk.com przygotowaliśmy mnóstwo propozycji dla młodszych i starszych wielbicieli przygód popularnego hydraulika! Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno zestaw podstawowy LEGO Super Mario, jak i zestawy rozszerzające oraz figurki. Wszystko po to, by tak jak w kultowej grze – podejmować wciąż kolejne wyzwania i przechodzić na kolejne poziomy. A nawet tworzyć własne scenki, w których Mario pokonuje swoich wrogów – w rozmaitych sceneriach, dzięki najróżniejszym przedmiotom oraz wyobraźni twojej pociechy. Postaw na najciekawszą opcję i przekonaj się jak wspaniałą rozrywką może być kreatywna zabawa w świecie Super Mario!

 

W tej kategorii oferujemy klocki LEGO, które wraz z Super Mario pozwolą przenieść się w czasie i przestrzeni. To wspaniały pomysł na pełną emocji podróż, podczas której nie będą się nudzić ani dzieci, ani rodzice. Na smyk.com znajdziesz zestawy, które mogą okazać się wspaniałym prezentem dla pociech już od szóstego roku życia. Nie brakuje również nieco trudniejszych wariantów, które ucieszą siedmio- lub ośmiolatka. Chłopca i dziewczynkę. Jedynaka i rodzeństwo. Z okazji urodzin, Dnia Dziecka, Gwiazdki i... zawsze wtedy, kiedy zależy ci na wyjątkowym upominku.

 

Czy twoja pociecha już wie dlaczego Super Mario jest super? Jeśli nie, najwyższy czas to zmienić, najlepiej dzięki LEGO... Zwłaszcza gdy chcesz zapewnić swemu smykowi kreatywną i pełną emocji rozrywkę z daleka od ekranu TV, komputera czy telefonu. Jeżeli już wiesz, że Super Mario i LEGO to niezawodny duet... koniecznie rzuć okiem na nowe zestawy.