LEGO® Super Mario

Znaleziono: 28 produktów

LEGO Super Mario – specjalnie dla fanów Mario Bros

Super Mario to kultowa postać z gier komputerowych, która doczekała się swojej serii LEGO – Super Mario. Postać sympatycznego hydraulika i jego brata o imieniu Luigi zainspirowała projektantów najpopularniejszych na świecie klocków do stworzenia dedykowanej kolekcji o przygodach sympatycznych hydraulików. Gdzie kupić LEGO Super Mario? Zestawy w wielu różnych wydaniach znajdziesz w Smyku.

Super Mario – klocki lego inspirowane popularną platformówką

Gra komputerowa Mario, znana też pod nazwą Mario Bros, przez lata zyskała miliony fanów na całym świecie. Gracze wcielają się w niej w rolę hydraulików – Mario i Luigiego – którzy przemierzają świat i walczą z wieloma przeciwnościami, by uratować uwięzioną przez groźnego smoka księżniczkę. Klocki LEGO Super Mario, podobnie jak gra, pełne są kolorów i bajkowych motywów. Figurki bohaterów połączone są z wieloma ciekawymi zestawami tematycznymi. Po ułożeniu konstrukcji LEGO Super Mario możesz śmiało wcielać się w rolę sympatycznych hydraulików i podejmować kolejne wyzwania. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!

Jak wygląda seria Super Mario? LEGO zadbało o to, by wiernie odzwierciedlała wirtualną rzeczywistość gry od Nintendo. Wśród wielu różnorodnych zestawów LEGO Super Mario znajdziesz wersje podstawowe, jak i ciekawe kolekcje rozszerzające. Wszystko po to, by tak samo jak w grze stawiać czoła wszystkim przeciwnościom i dzielnie iść do przodu. Do każdego kompletu klocków LEGO Super Mario dołączona jest szczegółowa instrukcja, pokazująca krok po kroku, jak złożyć konkretną budowlę czy figurę.

LEGO Super Mario w sklepach Smyk

Jeśli szukasz klocków z serii Super Mario sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Znajdziesz wiele propozycji zarówno dla starszych, jak i młodszych fanów gry Mario. Na osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z LEGO czeka zestaw startowy LEGO Super Mario. Bardziej zaawansowane osoby i miłośnicy klocków LEGO mogą z kolei wybierać spośród pomysłowych zestawów, liczących nawet kilka tysięcy elementów. Taki zakup sprawi wiele frajdy i będzie dobrą zabawą w pojedynkę, ale również całą rodziną.