LEGO® Star Wars™

Znaleziono: 44 produkty

LEGO Star Wars – nie tylko dla fanów Gwiezdnych Wojen

Saga filmów Stars Wars opowiadających o międzygalaktycznej walce dobra ze złem to ikona współczesnego kina. Choć pierwsza ekranizacja Star Wars pojawiła się na ekranach ponad 20 lat temu, po dziś dzień na premierę każdej nowej części do kin ustawiają się długie kolejki wiernych fanów. Marka LEGO postanowiła iść za ciosem popularności tej produkcji i wiele lat temu wypuściła na rynek serię LEGO Star Wars, która jest dostępna do dziś i stale aktualizuje się ją o nowe zestawy LEGO Star Wars.

Star Wars – LEGO inspirowane ponadczasową produkcją

Kto choć raz nie oglądał jakiejś części Star Wars i nie słyszał o słynnym Zakonie Yedi, imperium Sithów czy mieczach świetlnych, z których pomocą toczyły się międzygalaktyczne pojedynki? Gwiezdne Wojny znane są wielu pokoleniom, a historie bohaterów oparte na trylogii George’a Lucasa po dziś dzień stanowią inspirację dla kolejnych części tych wielkich kinowych produkcji. Już dziś możesz stać się częścią międzygalaktycznych historii dzięki LEGO Star Wars. Klocki te zachwycą nawet największych pasjonatów słynnej sagi. Wybierz statki LEGO Star Wars i poczuj się jak w odległej galaktyce lub postaw na inne zestawy LEGO Star Wars.

LEGO Star Wars – zestawy dla każdego

Klocki LEGO Star Wars to wyjątkowa seria dedykowana dorosłym i dzieciom od 6. roku życia. Zestawy klocków, takie jak statki LEGO Star Wars przeniosą Cię w fascynujący międzygalaktyczny świat bohaterów tej najsłynniejszej na świecie produkcji. Zestaw LEGO Star Wars wyposażony jest nie tylko w elementy konstrukcyjne budowli oraz przejrzystą instrukcję, ale także figurki znanych postaci z ekranów kin, pojazdy czy lokacje. Z klockami LEGO można odtwarzać różne sceny z filmów Star Wars. LEGO zestawy to więc niesamowita okazja, by dać się ponieść wyobraźni i oddać przyjemnej zabawie.

Klocki LEGO Star Wars – kosmiczne bitwy

Twój brzdąc jest gotowy na niesamowitą podróż przez galaktykę razem z LEGO Star Wars? Pozwól mu dołączyć do Hana Solo i toczyć porywające bitwy w Sokole Millennium! Statki Star Wars LEGO to wierne repliki modeli znanych z kultowych filmów i seriali. Od teraz Twój maluch będzie mógł na nowo zapisać historię Gwiezdnych Wojen i poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa! W każdym statku z serii LEGO Star Wars dostrzeżesz charakterystyczne cechy danego modelu. Dzięki temu dostępne pojazdy są najwierniejszymi reprezentantami fantastycznego uniwersum Gwiezdnych Wojen!

Dzięki statkom LEGO Star Wars Twoja pociecha ma okazję ramię w ramię z Chewbaccą stanąć do walki z imperialnymi wrogami. Być może i Ty dołączysz do wspólnych potyczek z siłami zła?

Kolekcja hełmów Star Wars LEGO

Oferta SMYKA to nie tylko Star Wars LEGO zestawy z figurkami. Od teraz zaszczytne miejsce w naszym asortymencie zajmują repliki hełmów najsłynniejszych bohaterów gwiezdnego uniwersum! Od Boba Fetta, przez mrocznego szturmowca, aż po legendarnego Dartha Vadera – nowe zestawy LEGO Star Wars na każdym kroku zachwycają dbałością o detale.

Hełmy dostępne na smyk.com to prawdziwe wyzwanie konstrukcyjne stworzone z myślą o najmłodszych i dorosłych fanach! LEGO Star Wars najnowsze zestawy to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników klocków i przygód w międzygalaktycznym uniwersum.

LEGO Star Wars – małe zestawy, duże możliwości

Przenieś swojego malucha w sam środek bitwy galaktycznej toczonej w miniaturowym świecie klocków! Zestawy LEGO Star Wars Wojny Klonów pozwolą mu odkryć porywające figurki droidów, Jedi i Sithów. To dzięki nim historia Gwiezdnych Wojen zostanie zapisana na nowo!

Na smyk.com każdy brzdąc znajdzie coś dla siebie od LEGO Star Wars! Stare zestawy i innowacyjne nowinki przeniosą go do centrum kosmicznego starcia.

LEGO Star Wars –zestawy na rodzinną integrację

Wspólne składanie zestawów LEGO Star Wars LEGO to jeden z najlepszych sposobów na rodzinną integrację! Jesteście gotowi na wspólną przygodę w galaktyce? Wybierzcie LEGO Star Wars nowe zestawy i wspólnie odtwórzcie ulubione sceny z filmów!

Dzięki klockom LEGO Star Wars możecie wcielić się w postacie, takie jak Luke Skywalker, Darth Vader, Yoda i Boba Fett. Wspólna zabawa to jednocześnie doskonała przestrzeń do rozmowy i dyskusji na temat ulubionych bohaterów. Sięgnij po LEGO Star Wars klocki i umocnij więzi rodzinne!

Klocki LEGO Star Wars w SMYKU

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz jedną z najbardziej popularnych serii LEGO? Star Wars stare zestawy, jak i atrakcyjne nowości w świetnych cenach dostępne są w SMYKU. Klocki kupisz w wielu różnych seriach przygodowych. Wśród szerokiej oferty znajdziesz na przykład duże przestrzenne figury statków kosmicznych czy LEGO Star Wars klony. Zestawy klocków LEGO Star Wars różnią się między sobą ilością dostępnych elementów. Zestaw Star Wars LEGO może liczyć nawet kilka tysięcy elementów, a na sklepowych półkach znajdziesz także małe zestawy LEGO Star Wars, liczące ich zaledwie kilkaset. Wybór odpowiedniej opcji zależy od wieku oraz stopnia zaawansowania fana Gwiezdnych Wojen. Jednym z najpopularniejszych motywów są LEGO zestaw Star Wars statki.