LEGO® Star Wars™

Z dawien dawna, z odległej galaktyki… przybywa LEGO® Star Wars™. Zestawy zawierają zarówno dobrze znane, jak i zupełnie nowe i jeszcze nieznane statki kosmiczne i postacie z uwielbianego przez dzieci (i nie tylko) świata Gwiezdnych Wojen. W Gwiezdnych Wojnach dziecko może bawić się na wiele ekscytujących sposobów, a przy tym uczyć się i rozwijać podczas konstruowania wielu fantastycznych pojazdów. Bawiąc się zestawami LEGO Star Wars, dzieci mogą zapełnić całą galaktykę mnóstwem niesamowitych przygód — wystarczy rozbudzić ich wyobraźnię. W każdym pudełku znajdują się propozycje rozpoczęcia zabawy i kontynuowania jej przez wiele, wiele radosnych godzin.

Znaleziono: 28 produktów

LEGO Star Wars

 

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla małego lub nieco starszego fana Gwiezdnych wojen – LEGO Star Wars, to propozycja w sam raz dla Ciebie. Na smyk.com znajdziesz klocki LEGO Star Wars zarówno dla miłośników dawniejszych jak i najnowszych części kultowego filmu. Przekonaj się, że jest w czym wybierać i podejmij najlepszą decyzję. Możesz kierować się liczbą elementów, ceną lub konkretną zawartością zestawu.

 

W tej kategorii znajdziesz fantastyczne zestawy LEGO Star Wars. Wśród nich nie brakuje ani pojazdów ani postaci znanych ze wszystkich części Gwiezdnych Wojen. Wybierz zestaw, który umożliwi odtworzenie ulubionej sceny filmu i zapewnij swemu dziecku wiele godzin świetnej rozrywki. Taki prezent może być początkiem niezwykłej kolekcji pojazdów lub postaci albo wymarzonym zestawem, na widok którego Twoja pociecha aż podskoczy z radości.

 

LEGO Star Wars to klocki, które mogą sprawdzić się również jako prezent dla rodzeństwa lub całej rodziny. Konstruowanie pojazdów lub postaci z Gwiezdnych wojen to pomysł na międzypokoleniową rozrywkę w gronie najbliższych. Złożone figurki lub myśliwce, postawione na biurku lub półce będą nie tylko miłą pamiątką ale i wspaniałą dekoracją pokoju każdego wielbiciela Star Wars. LEGO to firma, która od lat dokłada starań, by nie zawieźć ani wieloletnich ani początkujących kolekcjonerów.

 

Z myślą o młodszych i starszych Gwiezdnych wojen przygotowaliśmy Zestawy LEGO Star Wars w różnych cenach. Dlatego łatwo będzie Ci wybrać upominek odpowiedni do okazji. Przekonaj się, że ceny na smyk.com są bardziej przyjazne niż myślisz i możesz pozwolić sobie kupno zestawu klocków LEGO Star Wars, o którym marzy Twoja pociecha.

 

LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the MINIFIGURES logo, DIMENSIONS, the FRIENDS logo, LEGENDS OF CHIMA, NINJAGO, BIONICLE, MINDSTORMS and MIXELS are trademarks of the LEGO Group. ©2016 The LEGO Group.