LEGO Speed Champions

LEGO Speed Champions – dla mniejszych i większych fanów motoryzacji

Wyścigi i rajdy samochodowe to dyscypliny, które fascynują miliony osób na całym świecie – zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Seria LEGO Speed Champions to kultowe klocki znanej duńskiej marki, dla których inspiracją był ryk silników, tory wyścigowe i superszybkie auta znanych luksusowych marek. W sprzedaży klocki LEGO Speed pojawiły się w 2015 roku, a oferta ta stale się rozwija.

Klocki LEGO Speed Champions – zestawy, które przeniosą Cię na tor wyścigowy

Producenci LEGO Champions Speed zadbali o to, by seria ta była nie tylko tematycznie związana z wyścigami, ale przede wszystkim wiernie odzwierciedlała tamtejszą rzeczywistość. Sam projekt zainicjował Craig Callum – wieloletni pasjonat motoryzacji i projektant LEGO. W pierwszej, kultowej serii można było zobaczyć wykonane z klocków szlagierowe modele aut marek, takich jak Ferrari, Porshe, McLaren czy Lamborghini. Łudzące podobieństwo zbudowanych z klocków aut do realnych samochodów możliwe jest dzięki detalom, o które zadbało Lego. Samochody Speed posiadają koła z gumowymi oponami, nowoczesne spojlery, zdejmowalne przednie szyby, a nawet kierowców. O odpowiednią otoczkę wyścigów producenci zadbali dorzucając do zestawów LEGO Speed Champions flagi, zwycięskie puchary i inne akcesoria.

Seria Speed Champions – LEGO dla każdego

Zestawy LEGO Speed Champions są trafionym wyborem dla wszystkich fanów motoryzacji i wyścigów Formuły 1 – niezależnie od wieku, narodowości czy płci. Dużą frajdę przynosi zarówno samo konstruowanie modeli z klocków, jak i późniejsza zabawa LEGO. Auta Speed Champions to supermocne, realistycznie oddające rzeczywistość modele, które mogą wciągnąć Cię w świat rajdowców bardziej niż niejedna komputerowa gra.

LEGO Speed – prezent dla fana czterech kółek

Zestawy LEGO Speed Champions to świetne prezenty na urodziny, święta czy wiele innych okazji. Sprawdzą się zarówno dla dorosłych i dzieci (w przypadku najmłodszych klocki LEGO Speed Champions dedykowane są od 6. roku życia). W wielu dostępnych zestawach znajdziesz super modele aut najbardziej luksusowych marek i klasyki motoryzacji. Wybierz klocki z serii LEGO Speed Champions dla siebie.