LEGO Jurassic World

Brak produktów odpowiadających zapytaniu
Powrót do zakupów

LEGO Jurassic World

 

Zastanawiasz się co kupić dziecku, które uwielbia dinozaury i w związku z tym ma już całą kolekcję ich figurek, książek o dinozaurach oraz pluszowych, pradawnych jaszczurów? Odpowiedzią może być LEGO Jurasic World! Na smyk.com znajdziesz zestawy kultowych klocków, które pozwolą przenieść się w niezwykły świat jurajskiego parku... Pełnego nowoczesnych pojazdów, laboratoriów, roślin, skamieniałości i oczywiście rozmaitych dinozaurów! Nie brakuje również ludzików – dobrych i złych bohaterów znanych z filmów z serii Jurassic World. Sprawdź, który z tych niezwykłych zestawów LEGO będzie najlepszym upominkiem dla Twojej pociechy!

 

LEGO Jurassic World to klocki, które zaprojektowano z myślą o dzieciach już od 4. roku życia, ale także starszych smyków, które skończyły 7,8 i 9 lat. Jedno jest pewne – górna granica wieku w przypadku tej serii po prostu nie istnieje. Zainteresuje ona nie tylko najmłodszych, ale i ich starsze rodzeństwo, rodziców lub dziadków, którzy z zapartym tchem śledzili przygody bohaterów słynnych filmów z serii Jurassić World. Tak, zabawki ze smyk.com potrafią łączyć pokolenia...

 

Dodatkowo, dinozaury z zestawów LEGO, które czekają w SMYKU mogą okazać się ulubionymi z całej kolekcji prajaszczurów. I to nie tylko dzięki temu, że dziecko samo może je stworzyć, łącząc poszczególne elementy... Wiele modeli ma imponujące kształty i rozmiary i ruchome kończyny. Możliwości świetnej zabawy mnożą również postacie ludzików, efektowne pojazdy, wyposażenie laboratoriów, drzewa, skały czy... różne skarby! Sprawdź, co przygotowaliśmy na smyk.com i spraw swojemu dziecku najlepszy prezent!