LEGO Friends

Znaleziono: 69 produktów

Lego Friends – kreatywne klocki dla dzieci

Duńska marka Lego ma w swojej ofercie klocki dla każdego. W 2012 roku w sprzedaży pojawiła się seria Lego Friends, którą zaprojektowano z myślą o małych dziewczynkach. Z powodzeniem można jednak zaproponować Lego Friends chłopcom. Zestawy są tak zróżnicowane i ciekawe, że każde dziecko powinno znaleźć wśród nich coś ciekawego. Zarówno duże, jak i małe zestawy Lego Friends znajdziesz w SMYKU.

Zestawy LEGO Friends – twórz, dekoruj i baw się

Zabawa Lego Friends nie kończy się na skonstruowaniu budowli, według załączonej instrukcji. W tym momencie zabawa dopiero się rozpoczyna! Skonstruowane budynki, a także załączone do zestawów postacie pozwalają na odgrywanie scenek z codziennego życia i wesołą zabawę w pojedynkę lub w gronie przyjaciół.

Jakie budowle można skonstruować z Lego Friends? Zestawy otwierają wiele ciekawych możliwości. Możesz postawić na domki na drzewach lub plaży, hotele, cukiernie, pizzerie, a nawet magiczne krainy. Wszystko zależy od upodobań dziecka oraz zasobności portfela. Lego Friends w dużych zestawach będą kosztować odpowiednio więcej od małych kompletów.

Zestaw Lego Friends z postaciami

Klocki Lego Friends to nie tylko kolorowe elementy konstrukcyjne, ale także postacie – Emmy, Andrei, Mii, Stephanie i Olivii – z którymi dzieci mogą przeżywać wspólne przygody. Pięć przyjaciółek różni nie tylko wygląd, ale też zainteresowania i charakter. Ta różnorodność sprawia, że każda z dziewczynek znajdzie swoją ulubienicę.

Jakie są przyjaciółki Lego Friends? Emma jest marzycielką i lubi chodzić z głową w chmurach. Andrea ma trzy pasje – kocha muzykę, śpiew i taniec. Mia kocha przyrodę i zwierzęta, jest właścicielką pięknej klaczy o imieniu Bella. Stephanie to miłośniczka sportu, do którego stara się zachęcić wszystkich wokół, a Olivia to mała naukowczyni – lubi się uczyć, a jej pasją jest praca w laboratorium. Z takimi bohaterkami zabawa z klockami Lego Friends nigdy nie jest nudna!

Zestawy Lego Friends w Smyku

W sklepach Smyku znajdziesz wiele kreatywnych klocków z serii Lego Friends. Mini zestawy będą dobrym pomysłem, kiedy dopiero chcesz zaproponować dziecku zabawę z Lego Friends. Mały zestaw pozwoli sprawdzić, czy dana tematyka jest dla niego na tyle interesująca, by w przyszłości rozszerzyć kolekcję o kolejne. W asortymencie sklepu znajdziesz zarówno najnowsze kolekcje, jak i Lego Friends stare zestawy, które od lat cieszą się sporą popularnością i zainteresowaniem wśród najmłodszych. Lego Friends to nowość i gratka dla małych kolekcjonerek.

Klocki LEGO Friends – radość z budowania

Poznaj wspaniałe zestawy LEGO Friends, stworzone z myślą o dziewczynkach otwartych na magię przyjaźni! Od teraz Twoja księżniczka ma niepowtarzalną szansę zbudować własne miasteczko i wejść do zaczarowanego świata. W tym miejscu jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia! Domek na drzewie, furgonetka z lodami, a nawet pizzeria – przenieś malucha do Heartlake – fikcyjnego miasta, znanego z serii LEGO Friends.

Budowanie zestawów tworzących ofertę SMYKA to doskonała okazja do rozwijania logicznego myślenia i cierpliwości. Elementy z zestawów LEGO Friends są nawet kompatybilne z innymi seriami LEGO! Dzięki temu dzieci mogą łączyć kilka kompletów i tworzyć własne, unikalne konstrukcje. Otwórz przed swoimi pociechami nieskończone możliwości z klockami LEGO Friends!

Niezwykłe przygody z bohaterkami LEGO Friends

Pierwsze zestawy ze świata Heartlake pojawiły się już w roku 2012. Do dzisiaj nowe zestawy LEGO Friends zachwycają małe miłośniczki przygód w towarzystwie bohaterek fikcyjnego miasta!

Od teraz Twoja córeczka może przeżyć wielką przygodę w domowym zaciszu! LEGO Friends sklep to miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Dzięki dostępnym zestawom Twój brzdąc może stać się gwiazdą estrady i odkryć tajniki opieki nad końmi.

Własne miasteczko z klockami LEGO Friends

Twoja córeczka pragnie stworzyć kolorowe miasteczko w bezpiecznej, domowej przestrzeni? Dzięki starszym i nowym zestawom LEGO Friends możesz spełnić to marzenie! Zapoznaj swojego malucha z przyjaciółkami z Heartlake, czyli Andreą, Emmą, Mią, Olivią i Stephanie. Wspólnie z nimi Twoja córka może odgrywać ekscytujące scenki z życia codziennego!

Unikalne figurki LEGO Friends dla dziewczynek

Heartlake, znane z najnowszych zestawów LEGO Friends, zawsze tętni życiem! W pobliskiej szkole artystycznej Andrea występuje przed publicznością. Tuż obok Olivia zajmuje się porywającą pracą w laboratorium. Mia czule opiekuje się zwierzętami, a Emma fotografuje najnowsze trendy modowe na sesji zdjęciowej. LEGO Friends małe zestawy i większe konstrukcje pozwolą Twojej córce odtworzyć magiczne miasteczko Heartlake w swoim własnym pokoju!

Poznaj LEGO Friends – niezwykły świat Twojego malucha

Każdy rodzic pragnie zbudować silną więź ze swoim dzieckiem. Chwile spędzone razem, pełne radości i wspólnych doświadczeń, są niezwykle cenne dla każdej rodziny. Starsze i nowe LEGO Friends zestawy pozwalają wejść do niezwykłego świata brzdąca!

Wspólne odgrywanie scenek w krainie LEGO Friends może stać się prawdziwym mostem między Tobą a dzieckiem. Zestawy LEGO Friends – nowe i starsze – to prawdziwa podróż do świata najmłodszych!